fbpx
Ana Sayfa Bebek / Çocuk Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmaları Adeland’ın resim yarışması başlıyor!

Adeland’ın resim yarışması başlıyor!

0
Adeland ‘En Renkli Macera’ resim yarışmasıyla, Türkiye’nin hayallerini en iyi resmeden çocuklarını arıyor. En Renkli Macera ,Jumbo Eğlence Seti,Instax Mini 8 Fotoğraf Makinesi,apple ipad,ödüllü resim yarışması,resim yarışması,Adeland En Renkli Macera Resim Yarışması, 4-6 yaş , 7-8 yaş,resim kâğıdı, kuru boya, sulu boya pastel boya keçeli kalem

Adeland En Renkli Macera Resim Yarışmasında çocuklar yaz maceralarını çiziyor!

Adeland En Renkli Macera Resim Yarışması’nın ikincisi başlıyor. Çocukları, geride bıraktıkları yaz tatilini, tatil arkadaşlarını ve yaşadıkları yaz maceralarını resimle anlatmaya davet eden yarışmanın son başvuru tarihi 1 Kasım 2017.

Adeland ‘En Renkli Macera’ resim yarışmasıyla, Türkiye’nin hayallerini en iyi resmeden çocuklarını arıyor. Hayal gücüne güvenen çocuklar yarışmaya katılarak büyük ödülleri kazanma şansı yakalıyor.

Miniklerin hem yaratıcılıklarının hem de hayal güçlerinin gelişimine destek olmayı hedefleyen Adeland’ın “En Renkli Macera” resim yarışmasına 4-6 yaş ve 7-8 yaş grubundaki çocuklar katılabiliyor. Tüm Türkiye’de anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin katılımına açık olan yarışmada, her iki yaş grubundan ilk 3’e girenler ayrı ayrı ödüllendiriliyor. Değerlendirmeler Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Görevlisi Gülçin KARADENİZ, Sanat Yönetmeni Ilgın Itır MİDİLLİOĞLU ve Kağıt vs. Dergisi Editörü Deniz ARSAN’ın yer aldığı jüri tarafından gerçekleştiriliyor.

En iyi macera, resmedilen maceradır!

Yaz maceralarını resmederek yarışmaya katılan çocuklardan birincilere kırtasiye malzemeleriyle dolu bir çanta ve Apple Ipad, ikincilere kırtasiye malzemeleriyle dolu bir çanta ve Instax Mini 8 Fotoğraf Makinesi, üçüncülere ise kırtasiye malzemeleriyle dolu bir çanta hediye edilecek. Yarışmaya katılmak isteyen minikler ve ebeveynleri detaylı bilgilere http://www.adeland.com/enrenklimaceram web sitesinden ulaşabiliyor.

Minikler yarışmaya A3 veya tabloid boyutta resim kâğıdına, kuru boya, sulu boya, pastel boya, keçeli kalem gibi her türlü malzeme ile yapılmış resimleriyle katılabiliyor. Yarışma başvuruları ise anne babaların yardımıyla resimlerin fotoğraflanarak, 1 Kasım 2017 tarihine kadar http://www.adeland.com/enrenklimaceram adresine yüklenerek gerçekleşiyor

En Renkli Macera haftalık yarışmalarda her hafta 5 kişiye Jumbo set!

Yaşadığı maceraya hayal gücünü katıp, en iyi resimleri çizen çocuklar En renkli Macera’nın haftalık yarışmalarına katılarak şanslarını artırıyor. En fazla beğeniyi alan 5 kişi içerisinde Adeland 12 renk Jumbo boya kalemi, 12 Renk Jumbo keçeli kalem, 12 renk Jumbo mum boya, 6 renk Jumbo suluboya, 2 adet Jumbo kurşun kalem, 1 adet boyama kitabı yer alan Jumbo Eğlence Seti kazanıyor. Haftalık ödülü kazananların büyük ödülü kazanma şansları da devam ediyor.

En yeni Resim Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz