Ali Poyrazoğlu ile Kukla-Maske Sergisi ve Yaratıcılık Atölyesi Akasya Avm’de!

0
Ali Poyrazoğlu ile Kukla-Maske Sergisi ve Yaratıcılık Atölyesi Akasya Avm'de! Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri,İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri,Çocuk Oyunları,çocuk tiyatroları,ücretsiz etkinlik,istanbul etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,11 yaş çocuk etkinlikleri,8 yaş çocuk etkinlikleri, anne çocuk etkinliği ,cumartesi çocuk etkinlikleri,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,karne aktıvıtelerı,karne günü etkınlıklerı, ucretsiz bebek etkinlikleri,belediyesi çocuk etkinlikleri,cocuk aktiviteleri,çocuklar için etkinlikler,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,

Bu sömestirin en büyük eğlencesi ‘Ali Poyrazoğlu ile Kukla-Maske Sergisi ve Yaratıcılık Atölyesi’ 8-13 yaş arasındaki tüm çocukları Akasya’ya davet ediyor!
Ali Poyrazoğlu’nun farklı kültürlere ait kukla ve maskeleri 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Akasya’da sergilenecek. Sergiye, Ali Poyrazoğlu’nun çocuklar için hazırladığı Yaratıcılık Atölyesi de eşlik edecek.

Yaratıcılık Atölyesi, 24-25-26-31 Ocak ve 1-2 Şubat tarihlerinde 11.00, 13.00 ve 15.00 seanslarında Akasya’da yer alacak.

Atölye için rezervasyonunuzu şimdiden yaptırmayı unutmayın. 🙂
Rezervasyon için: 0505 109 36 36 (12.00-18.00 saatleri arasında)

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz