‘Snoopy ile Boyama Atölyesi’ PalladiumAtaşehir AVM’de başlıyor

0

Çocukların sevgilisi Snoopy, Palladium Ataşehir’de!

‘Snoopy ile Boyama Atölyesi’  Palladium Ataşehir AVM’de başlıyor

'Snoopy ile Boyama Atölyesi' PalladiumAtaşehir AVM'de başlıyor

Alışveriş ve eğlencenin merkezi Palladium Ataşehir AVM, çocuklara sunduğu eğlenceli ve eğitici etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Çocukların sevgilisi çizgi film karakteri Snoopy, Palladium Ataşehir’e geliyor! 19 Eylül’den 2 Ekim’e kadar her gün, Palladium Ataşehir AVM’de çocuklarla buluşacak olan ‘Snoopy ile Boyama Atölyesi’nde küçük misafirler; minik Snoopy’ler yapıp onları boyayacaklar ve kendilerine hatıra alacaklar. Ayrıca,dev Snoopy heykellerini boyayacak, boyadıkları heykeller ise AVM koridorlarında sergilenecek. Okula dönüş zamanlarını eğlenceye çeviren etkinlikte çocuklar, yaşıtları ile eğlenirken el becerilerini de geliştirecek

 

Palladium Ataşehir AVM, okulların açılması ile birlikte çocuklar için birbirinden renkli ve eğitici etkinlikler düzenliyor. Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden Snoopy, 19 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasındaSnoopy ile Boyama Atölyesi’ kapsamında, Palladium Ataşehir AVM’de çocuklarla buluşacak.

Okula dönüşü her zamankinden daha öğretici ve eğlenceli hale getiren etkinlikte minik misafirler, özel olarak hazırlanan iki boyutlu alçı ve karton Snoopy kalıplarını boyayacak. Atölye süresince her gün çocuklar tarafından boyanan dev Snoopy heykelleri ise AVM koridorlarını süsleyecek. Her atölyenin sonunda gerçekleşecek meet&great etkinliğinde çocuklarla bir araya gelecek olan Snoopy, isteyen çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirecek. Okula dönüşü her zamankinden daha eğlenceli hale getirmek isteyen çocuklar ve aileleri, 2 Ekim’e kadar ‘Snoopy ile Boyama Atölyesi’nde, Palladium Ataşehir AVM’de buluşacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz