Babalar Günü’nün En Renkli Adresi Optimum Outlet Olacak!

0

Babalar Günü’nün En Renkli Adresi Optimum Outlet Olacak!

Babalar Günü’nün En Renkli Adresi  Optimum Outlet Olacak!

İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’daki Optimum Outlet’ler, “Babalar Günü”nü, Ayşe Hatun Önal ve Gökhan Özen’in imza günü etkinliklerinin yanı sıra, birbirinden renkli aktivitelerle kutlayacak. 14 – 15 Haziran tarihlerinde, tüm Optimum Outlet’ler, 100 TL ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçilere Babalar Günü’ne özel kravat hediye edecek. Kaliteyi uygun fiyatlarla sunarak yıl boyunca ziyaretçilerine eşsiz bir alışveriş keyfi yaşatan tüm Optimum Outlet’ler, babasını mutlu etmek isteyen herkes için en doğru adres olacak.

İstanbul’da Action Team fırtınası

İstanbul Optimum Outlet’te, Babalar Günü’ne Action Team Akrobatik Smaç Show damgasını vuracak. Action Team’in nefes kesen gösterileri, babasına sıra dışı bir hediye sunmak isteyenler için harika bir seçenek olacak. Yetenek Sizsiniz Yarışması’nın finalistleri arasında yer almış olan ve heyecan dolu performanslarıyla hafızalara kazınan Action Team, basketbol ve akrobasinin mükemmel uyumunu 14 Haziran günü İstanbul Optimum Outlet ziyaretçileri için sergileyecek Action Team, 14:40, 16:00 ve 17:20’de başlayacak adrenalin dolu gösterilerine dileyen izleyicileri de dahil edecek.

Gökhan Özen, Ankara’da hayranlarıyla buluşacak

Son albümü “Milyoner” ile hayran kitlesini daha da genişleten Gökhan Özen, 15 Haziran Babalar Günü’nde en sevilen şarkılarını Ankaralı babalar ve çocukları için seslendirecek. Ankara Optimum Outlet’te saat 15.00’te başlayacak olan etkinlikte sevilen sanatçı hayranlarıyla sohbet edip, fotoğraf da çektirecek.

Ayşe Hatun Önal’dan İzmir’e Selam

“Çak Bir Selam” isimli yeni single’ı ile müzikseverlerle yeniden buluşan Ayşe Hatun Önal da İzmir Optimum Outlet’te Babalar Günü’ne özel mini bir konser verecek. Saat 16.00’da başlayacak mini konserin ardından, hayranlarına imza da dağıtacak olan sanatçı, İzmir Optimum Outlet’teki babalara ve onların çocuklarına coşkulu bir gün armağan edecek.

Aynı gün 14-00 – 16.00 saatleri arasında yapılacak olan Dream-Flight etkinliği ile kontenjanla belirlenecek şanslı babalar, çocukları ile birlikte uçak simülatöründe uçuş heyecanını yaşayacak. Babalar Günü’ne özel gerçekleştirilecek etkinlikte tüm katılımcılara sürpriz hediyeler verilirken, birinci olan baba-çocuk ise uçak maketinin sahibi olacak.

İzmir Optimum Outlet’te TeknoSa işbirliği ile 13-15 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek X-Box Turnuvası’nın finali de 15 Haziran pazar günü yapılacak ve en başarılı baba-çocuk harika hediyeler kazanacak.

Babalar Günü’ne özel atölyeler

Optimum Outlet’lerde,Babalar Günü için yapılacak özel çalışmalar ise hem çocuklar hem de babalar için heyecan verici olacak. 15 Haziran günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek olan “Babama Tişört Boyuyorum” ve saat 16.00’da başlayacak “Babamın Resim Çerçevesi” atölye çalışmaları ile küçükler, babalarına olan sevgilerini kendi tasarımlarına aktaracaklar.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz