Kemerlerinizi Bağlayın, Babalar Günü’nde CarrefourSA İçerenköy’de Uçmaya Hazırlanın

0
Babalar Gününe özel etkinlikler, atölyeler gezi programları,konserler,tiyatro oyunları, eğlenceler.Alışveriş Merkezi,ücretsiz çocuk etkinlikleri,istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu çocuk etkinlikleri,babalar günü etkinlkleri,ücretsiz,anne blog, baba çocuk etkinlikleri,babalara özel, babalar için

Babalar Günü’nde CarrefourSA İçerenköy’de Uçacaksınız

 

CarrefourSA İçrenköy Alışveriş Merkezi, “Feel the Flight” isimli uçak simülatör etkinliği ile babalar ve çocuklara hiç unutmayacakları bir uçuş deneyimi sunuyor. 

CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi, Babalar Günü’nde babalar ve çocuklarına uçuş simülatörü ile gerçek uçuş keyfini yaşatacak. 18-19 Haziran tarihlerinde Shop&Win kartlı ziyaretçiler, CarrefourSA İçerenköy’de sıra dışı bir uçuş imkanı bulacaklar. Her türlü hava durumunu simüle ederek uçacak olan misafirler; gece, gündüz, fırtına, kar, sıfır görüş vb. hava ve doğa koşullarında uçmayı tecrübe edinerek unutulmaz bir Babalar Günü yaşayacaklar.

Ayrıca, CarrefourSa İçerenköy Alışveriş Merkezi Ramazan ayı boyunca her haftasonu geleneksel oyunlar ve fasıl dinletileri ile ziyaretçilerine keyifli saatler yaşayacak.

www.carrefouricerenkoy.com

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz