Babamla Baş Başa İstanbul Modern’de Babalar Gününe Özel Program

0

İstanbul Modern’de 17 Haziran’da babalar ve çocuklara

yönelik

özel bir program gerçekleşecek


“Babamla Baş Başa”

 

Babalar Günü Özel Etkinliği -  İstanbul Modern
Babalar Günü Özel Etkinliği - İstanbul Modern

İstanbul Modern’in Babalar Günü için özel olarak tasarladığı Babamla Baş Başa adlı program, babaların çocuklarıyla katılacakları  uzman eşliğinde bir sergi turu ve Babalar Günü’nde Sanat Oyunu adlı eğitim etkinliğini içeriyor. 17 Haziran Pazar İstanbul Modern’i ücretsiz ziyaret edecek babalar,  Yeni Yapıtlar Yeni Ufuklar, Kent Duvarlarının Yarım Yüzyılı: Burhan Doğançay Retrospektifi ve Dünden Sonra sergilerini gezebilir, İstanbul Modern Sinema’da Evde: Almanya’dan Yepyeni Filmler programından filmler izleyebilir, bu özel günde çocuklarıyla birlikte uzman eşliğinde sergi turundan sonra sanat oyununa katılabilirler. Babasına İstanbul Modern Mağaza’dan hediye almak isteyen çocuklar ise hafta sonu boyunca yüzde 15 indirimden yararlanacak.

 

Babamla Baş Başa, babaların saat 13.00 – 14.00 arasında 4-12 yaş grubundaki çocuklarıyla birlikte katılacakları uzman eşliğinde sergi turuyla başlayacak. Babalar Günü’nde Sanat Oyunu adlı eğitim programında ise babalar ve çocukları Uzaktan Kumandalı Sanat atölye çalışmasına katılacaklar. Bu atölyede babalar ve çocukları, uzaktan kumandalı arabalarla oynarken, arabaların çıkardığı izlerle resim çizecekler. Çocuklar, babalarıyla oluşturdukları bu resimleri atölyenin sonunda babalarına hediye edecekler. Uzaktan Kumandalı Sanat atölyesi saat 15.00- 16.00 arası düzenlenecek.

 

17 Haziran 2012 Babalar Günü Etkinliği
17 Haziran 2012 Babalar Günü Etkinliği

Babalar Günü Sanat Oyunu programı ücretsizdir. Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 334 73 41 numaralı telefondan başvurabilirsiniz.

 

Adres: İstanbul Modern
Meclis-i Mebusan Cad. Liman İşletmeleri Sahası Antrepo No: 4, 34433 Karaköy – İSTANBUL
Tel: 0 212 334 7300

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz