Bu haftasonu çocuklarımız Trumpland’de seramik boyayacak tiyatro izleyecekler

0
Çocuklar bu hafta sonu ‘Seramik Boyama Atölyesi’ ile seramik figürlerini kendi istedikleri gibi boyayıp süsleyecek, birbirinden keyifli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

Trumpland’de hafta sonu çocuklar ‘Seramik Boyama Atölyesi’ ile kendi yeteneklerini keşfedecek. 29 Temmuz Cumartesi günü ‘Uykusuz Prens’, 30 Temmuz Pazar günü ise ‘Nasıl Ettin Hoca’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz!

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Seramik Boyama Atölyesi’ ile seramik figürlerini kendi istedikleri gibi boyayıp süsleyecek, birbirinden keyifli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

29 Temmuz Cumartesi günü ‘Uykusuz Prens’, 30 Temmuz Pazar günü ise ‘Nasıl Ettin Hoca’ adlı tiyatro oyunları her iki gün de Trumpland Wii Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan Trumpland’de atölyelerin bu haftaki konsepti, ‘Seramik Boyama Atölyesi’. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar seramik figürlerini gönüllerince renklendirip süsleyecekler. 14.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Seramik Boyama Atölyesi’nde çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecekler.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz