Çanakkale Seramik, Seramik Boyama Atölyesi

0
Çanakkale Seramik, Seramik Boyama Atölyesi ile çocukları sürdürülebilir geleceğe hazırlıyor

Çanakkale Seramik, Seramik Boyama Atölyesi ile çocukları sürdürülebilir geleceğe hazırlıyor

Sürdürülebilir bir dünya için tüm üretim süreçlerinde sürdürülebilirlik odaklı hareket eden Çanakkale Seramik, çocukları kullan-at felsefesinden uzaklaştırmak amacıyla AKM Çocuk Sanat Merkezi’nde Seramik Boyama Atölyesi düzenliyor.

“İyi Bak Dünyana” vizyonuyla hareket eden Çanakkale Seramik, AKM Çocuk Sanat Merkezi’nde gerçekleştireceği atölyelerle çocukların hayatlarına dokunuyor.

7-11 yaş aralığındaki çocuklar atık malzemelerin geri dönüşüm ile yeniden kullanıma kazandırılmasını, zenginliğini keşfetme yolculuğuna çıkarak sürdürülebilir sağlıklı bir dünya konusunda bilinçlenecek ve atık seramikleri yeniden değerlendirecekler.

mumsy natural doğal balm stick BOO BOO stick herşeyin en doğalını tercih ettiğimiz çocuklarımızın günlük olarak kuruyan dudakları, sinek ısırıkları, minik sıyrıklar ve çizikleri için...

Kullan-at felsefesinden uzaklaştırmak amacıyla düzenlenen bilinçlendirme atölyelerinde, çocukların hayal güçlerini kullanarak seramik karolardan kendi seramiklerini tasarlama imkanı sunuluyor.

AKM Çocuk Sanat Merkezi’nde düzenlenen, çocukların hayal dünyalarını geliştiren eğlenceli eğlenceli atölyeleri kaçırmamak için aşağıdaki tarihlere göz atın.

‘Seramik Boyama Atölyesi’ etkinlik takvimi

  • 11 Haziran Pazar 16.00- 17.00
  • 18 Haziran Pazar 16.00 – 17.00
  • 21 Haziran Çarşamba 16.00 – 17.00
  • 25 Haziran Pazar 16.00 – 17.00

Ayrıntılı bilgi için akmistanbul.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz