MÜZEDE YOGA’nın 10. yıl kutlamasına davetlisiniz!

0
MÜZEDE YOGA'nın 10. yıl kutlamasına davetlisiniz!

MÜZEDE YOGA’nın 10. yıl kutlamasına davetlisiniz!

SSM’nin 10 yıl boyunca Cihangir Yoga iş birliğiyle gerçekleştirdiği Müzede Yoga’ya daha önce de katılanlar aranızda var mı?

İstanbul’un nadide bir noktasından şehrin güzelliğine, boğazın duru görünümüne karşı yoga yapmak kaçırılmayacak harika bir deneyim. Emirgan’a yakın bir yerde yaşamayı uzun süredir diliyorum. Şöyle yürüyüş mesafesinde matımı alıp, müzeye gitmek çok güzel olurdu. Benim yerime yapın, hatta etkinliğin başında sonunda bir şeyler paylaşırken beni de etiketleyin, orada sizinle olmuş kadar mutlu olurum.

MÜZEDE YOGA’nın 10. yılının kutlanacağı 10 Haziran Cumartesi günü, her seviyeye açık ve ücretsiz gerçekleştirilecek programa herkesi bekleniyor. Ben gidemiyorum, bari siz gidin.

gögüs ucu yarasına ne iyi gelir Gögüs ucu yarasına ne iyi gelir Kadınlar Kulübü meme başı çatlağı en iyi göğüs kremi gogus ucu catlaklari

Etkinlik ücretsizdir! Katılmak için kayıt yaptırabilirsiniz: https://bit.ly/10_haziran_muzedeyoga 

Lütfen matınızı ve güzel enerjinizi getirmeyi unutmayın, görüşmek üzere!

 

MÜZEDE YOGA’nın 10. yıl kutlaması programı:

 

08:00 – 09:00  CY Her Seviye – İrem Güneş
13.00 – 14.00  CY Kalp Akışı – Hakan Aktürk
15.00 – 16.00  CY Ebeveyn & Çocuk Yogası – Gökçe Akyıldız
18:00 – 19:00  CY Restoratif + Nefes + Meditasyon – Damla Mısırlıoğlu
*Cihangir Yoga (CY)
mumsy natural doğal balm stick BOO BOO stick herşeyin en doğalını tercih ettiğimiz çocuklarımızın günlük olarak kuruyan dudakları, sinek ısırıkları, minik sıyrıklar ve çizikleri için...

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz