fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Bu yaz çocuklar “Summer City Camp”ta buluşuyor

Bu yaz çocuklar “Summer City Camp”ta buluşuyor

0
5- 12 yaş grubuna özel çocuklara İstanbul Beykoz’da doğanın içinde eğlenceli ve keyifli bir kamp ortamı sunan Geleceğin Yıldızları, çocukların yaz tatilinde faydalı vakit geçirebileceği ortam sunuyor. yaz okulu,çocuk etkinlikleri,yaz kampları,geleceğin yıldızları,English in Action,basketbol, tenis, futbol, voleybol, hokey, müzik, resim, drama,Summer City Camp,Beykoz TED İstanbul Koleji kampüsü,istanbul çocuk etkinlikleri,istanbul yaz okulları,çocuklar için yaz önerileri,yaz tatili önerileri

Gündüzleri kampta eğlence, geceleri evde dinlenmece!

Geleceğin Yıldızları, 5 – 12 yaş grubuna özel, gündüz programlı “Summer City Camp”i düzenliyor. Beykoz TED İstanbul Koleji kampüsünde gerçekleşecek kamp, spordan sanata, dil eğitiminden gezi aktivitelerine kadar eğlencenin ve dostluğun yanında eğitim ve gelişim programlarıyla çocuklara unutulmaz bir kamp ortamı sunuyor

 

Farklı bir tatil geçirmek isteyen 5- 12 yaş grubuna özel çocuklara İstanbul Beykoz’da doğanın içinde eğlenceli ve keyifli bir kamp ortamı sunan Geleceğin Yıldızları, çocukların yaz tatilinde faydalı vakit geçirebileceği ortam sunuyor. 20 Haziran – 19 Ağustos dönemlerinde ikişer haftalık programlar halinde haftaiçi günlerde saat 09:00-16:00 saatleri arasında düzenlenen Summer City Camp, hem şehrin hem yeşilliklerin içinde çocukları kampın eğlenceli ruhuyla buluşturuyor. Beykoz TED İstanbul Koleji kampüsü; spor salonları, sahaları, güzel sanatlar atölyeleri, İngilizce dersleri için ayrılmış sınıfları ve sosyal alanları ile Summer City Camp için ideal bir ortam oluşturuyor.

 

İster daha yoğun İngilizce, ister aktivite, kendin karar ver!

Geleceğin Yıldızları’nda sadece yatılı olarak değil, gündüz saatlerinde de aynı ekip ruhu yaşanıyor. Her 4 öğrenci için 1 eğitmenin görev yaptığı ikişer haftalık programlar halinde oluşturulan Summer City Camp’in iki ayrı ana programı bulunuyor.

 

Multi Aktivite programı; tüm gün basketbol, tenis, futbol, voleybol, hokey, müzik, resim, drama ve gezileri içeriyor.

 

English in Action programında ise günün yarısında yabancı öğretmenlerle İngilizce eğitimleri, diğer yarısında da spor, sanat, eğlence ve gezi programları bulunuyor.

 

Bu sayede çocuklar farklı alanlarda deneyimler kazanıp kamp boyunca her akşam farklı deneyimlerle eve dönüyor.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz