Central Hospital’dan Gebe Eğitimi

0
Gebe Eğitim Programı,doğum eğitimi,ücretsiz gebe eğitimi,ücretsiz doğum eğitimi,doğuma hazırlık eğitimi,Gebe Eğitim Takvimi,doğuma hazırlık kursu, anne ve baba adayları için doğuma hazırlık kursu, anne ve babalar için doğuma hazırlık kursu, doğum öncesi hazırlık kursu, doğuma az kaldı, doğuma hazırlık eğitimi, doğuma hazırlık kursları, doğuma hazırlık kursu, ücretsiz doğuma hazırlık kursu,doğum öncesi hazırlıklar. Hamilelik Bilgi ve Tavsiyeleri - Bilmeniz Gereken Her Şey,Gebelik, hamilelik belirtileri, hamile kalmak,hamilelik hesaplama, hamilelikte beslenme öneriler, hamilelik kıyafetleri, hamilelik belirtileri ilk hafta, hamilelik takvimi, hafta hafta hamilelik, hamilelikte beslenme, hamilelik testi, hafta hafta hamilelik ultrason görüntüleri,Hafta Hafta Hamilelik ,hamilelikte Beklenen Değişiklikler,Yenidoğan Bakımı,Doğuma Hazırlık,Hamilelik takvimi: Hafta hafta hamileliğiniz,Hamilelik Öncesi Belirtiler,Hamilelik: Hamileliğe Hazırlık, Beslenme, Sağlık, Beslenme, Spor,AY AY HAMİLELİK GELİŞİMİ,Hamilelikte Hafta Hafta Bebeğin Boyu ve Kilosu, Hamilelikte Hafta Hafta Yapılacak Testler ve Tahliler,Otomatik Hesaplayıcı,Hamilelik süresince yaşayacaklarınız, bebeğinizin sağlığı, bebeğin anne karnındaki gelişmesi,hamilelikte aklınıza takılan soruların cevapları,Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan değişiklikler nelerdir?

Yakın bir arkadaşımın katılarak çok memnun kaldığı Central Hospital’ın düzenlediği ücretsiz gebe eğitim programına mutlaka göz atın. Bir sonraki eğitim 29 Temmuz’da gerçekleştirilecek. Eğitim için kaydınızı mutlaka önden yaptırmalısınız.

Gebe Eğitim Programı Hakkında

Hamilelik ile birlikte anne adayının bedeni mucizevi bir değişime uğrarken diğer taraftan anne adayları hiç tecrübe etmediği doğum ve sonrası ile ilgili bilinmeyene doğru gitmenin kaygılarını taşıyor. Bu kaygıların üstesinden gelmek ise ancak deneyimlerini ve bilgilerini aktaran uzmanlarla biraraya gelerek mümkün olabilir.

Gebelik sürecinde annelerin, konusunda uzman sağlık çalışanları tarafından bilinçlendirilmesi ve anne adaylarının kafasınını kurcalayan sorularını doğru kişilere sorarak sağlıklı bilgi alması oldukça önemli. Günümüzde internet üzerinden bilgiye erişim artık çok kolay, ancak doğru yorumlanmış bilgiye ulaşmak ise oldukça zor. İnsan bedeni söz konusu olduğunda her birimiz farklıyız, bu nedenle sorulan her sorunun cevabı herkes için aynı olmayabilir.

Gebelik sürecini sağlıklı ve kaygılardan arınmış bir şekilde geçirmek isteyen tüm anne adaylarını, 2010 yılından bu yana, her ayın son Cuma günü düzenlenen Central Hospital Gebe Eğitim Programı’na davet ediyoruz.

 

Eğitimciler ve Konular:

1- Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı / Gebelik evreleri ve doğum yöntemleri

2- Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları / Anne sütünün önemi

3- Anestezi Uzmanı / Ağrısız (Epidural) normal doğum

4- Beslenme ve Diyet Uzmanı / Gebelik ve lohusalıkta beslenme

5- Fizyoterapist / Doğumu kolaylaştıran nefes teknikleri ve gebelik dönemi egzersizleri

6- Uzman Bebek Hemşiresi / Uygulamalı bebek banyosu ve bebek bakımı

7- Doğum Koçu / Doğumun başladığını gösteren işaretler ve lohusalık bakımı

8- Emzirme Danışmanı / Emzirme teknikleri

 

Eğitim Saatleri: 12:00 – 18:00

Eğitim Yeri: Central Hospital Eğitim Salonu

Kayıt: Ücretsiz eğitime katılmak ve bilgi almak için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Katılım: Eğitime sadece anne adayları katılabilmektedir.

2016 Gebe Eğitim Takvimi

  • 29 Temmuz 2016
  • 26 Ağustos 2016
  • 30 Eylül 2016
  • 21 Ekim 2016
  • 25 Kasım 2016
  • 30 Aralık 2016

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz