Çocuklar için ‘Denizler Altında Resim Atölyesi’

0
Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery, 26 Şubat Cumartesi günü sanatçı Gamze Lim’in çocuklar için düzenleyeceği ‘Denizler Altında Resim Atölyesi’ne ev sahipliği yapacak.

Çocuklar için ‘Denizler Altında Resim Atölyesi’, 26 Şubat Cumartesi Trump Art Gallery’de

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery, 26 Şubat Cumartesi günü sanatçı Gamze Lim’in çocuklar için düzenleyeceği ‘Denizler Altında Resim Atölyesi’ne ev sahipliği yapacak. Çocuklar pastel boya ve gerçek deniz kabuklarıyla deniz canlılarını resmedecek.

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery’de, ‘Denizler Altında ‘Under The Seas’ sergisi kapsamında sanatçı Gamze Lim ile çocuklarla atölye çalışması düzenlenecek. 

Gamze Lim’in çocuklarla denizin altına bir pencere açacağı atölyede, minik sanatçılar pastel boyaları kullanarak deniz altı dünyasını resmedecek. Mercanları, deniz bitki örtüsünü ve deniz canlılarını resmedecekleri atölye sonunda, gerçek deniz kabukları ve çocuk oyun kumu ile yaptıkları resimlere eğlenceli dokunuşlar yapacak. Sanatçı, koleksiyonunu hazırlarken yaptığı araştırmalarda edindiği denizlere ait çok özel bilgileri de çocuklarla paylaşacak.

Atölye, 26 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak. Atölyeye katılım ücretsiz olacak ancak etkinlik öncesinde ön kayıt yaptırılması gerekiyor.   

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin: www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz