Çocuklar için kokulu sabun atölyesi Trump’ta

0

Çocuklar için kokulu sabun atölyesi Trump’ta

Çocuklar için kokulu sabun atölyesi Trump’ta, ücretsiz çocuk atölyeleri, ücretsiz çocuk aktiviteleri,

Bu hafta sonu Trump AVM Çocuk Katı’nda birbirinden eğlenceli etkinlikler çocukları bekliyor!

Çocuklar, eğlence ve kahkaha dolu tiyatro oyunlarını izleyip ardından katılacakları atölyede rengarenk ve kokulu sabunlar yapacak. Etkinliklere katılım ücretsiz…
Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Bu hafta sonu çocuklar, tiyatro oyunlarıyla eğlenecek, ardından “Kokulu Sabun Yapımı” atölyesinde rengarenk ve mis kokulu sabunlar yapacak.

“Uçmak İstiyorum”la gökyüzüne yolculuk

Çocuklar 20 Şubat Cumartesi günü Komedi Atölyesi’yle eğlence ve mizah dolu bir gün geçirecek, 21 Şubat Pazar günü ise küçük bir çocuğun uçma tutkusu üzerine müzikli bir çocuk oyunu olan ‘Uçmak İstiyorum’ adlı tiyatro oyununu izleyecekler. Tek isteği uçmak olan Şaşkın’ın uçma tutkusunu eğlenceli ve fantastik bir dille anlatan masal, çocukların hayal dünyalarına yepyeni bir kapı açacak… Her iki etkinlik de çocukların ücretsiz katılımına açık olacak ve saat 13:00’te başlayacak.

Rengarenk mis kokulu sabunlar…

Ayrıca çocuklar 20 – 21 Şubat tarihlerinde saat 14:00’te başlayacak “Kokulu Sabun Yapımı” atölyesine katılıp birbirinden renkli ve güzel kokulu sabunlar tasarlayacaklar.
Etkinliklerin tümü ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz