Çocuklar için önce tiyatro keyfi ardından çılgın şapka atölyesi Trump AVM’de…

0

Tüm çocuklar Trump AVM’ye!

Önce tiyatro keyfi, ardından atölye eğlencesi!

Çocuklar için önce tiyatro keyfi ardından çılgın şapka atölyesi Trump AVM'de...

Çocuklar bu hafta sonu Trump Alışveriş Merkezi’nde önce tiyatro oyunları izleyecek, kendi şapkalarını yapacak. 14 Mart Cumartesi Pinokyo, 15 Mart Pazar günü ise Bir Yol Hikayesi tiyatro oyunları çocuk katında sahnelenecek. Tiyatro oyunlarının ardından ‘Çılgın Şapkalar’ adlı atölyeye katılacak çocuklar kendi şapkalarını kendileri yapacak. Tüm etkinliklere katılım ücretsiz…

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. 9 bin m2’lik özel çocuk katıyla ailelerin en çok tercih ettiği avm’lerin başında gelen Trump Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonu çocuklar, en sevilen masal kahramanlarını sahnede izleyecek, ardından ‘Çılgın Şapkalar’ adlı atölyede kendi şapkalarını tasarlayacak.

Pinokyo sahnede… 

14 Mart Cumartesi günü en sevilen masal kahramanlarından Pinokyo, 15 Mart Pazar ise Bir Yol Hikayesi adlı tiyatro oyunu Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sahnelenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Çılgın Şapkalar Atölyesi…

Ayrıca çocuklar 14 – 15 Mart tarihlerinde, tiyatro oyunlarının ardındansaat 14:00’te başlayacak  Çılgın Şapkalar Atölyesi’ne katılıp kendi hayal güçleriyle eğlenceli şapkalar tasarlayacak.

Etkinliklerin tümü ücretsiz… Çocuklarınızı Trump AVM’ye getirin, onlarla birlikte keyifli bir hafta sonu geçirin!

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz