Çocuklar için Trump AVM’de eğlence dolu hafta sonu!

0
Bu haftasonu çocuklar 'Slime Zıp Zıp Hamur Yapım Atölyesi'nde buluşuyor.Slime Zıp Zıp Hamur Yapım Atölyesi,,ücretsiz etkinlik, istanbul etkinlikleri, çocuk etkinlikleri, çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,11 yaş çocuk etkinlikleri,8 yaş çocuk etkinlikleri,anne çocuk etkinliği ,cumartesi çocuk etkinlikleri,trump avm,ücretsiz çocuk etkinliği,slime yapımı atölyesi,Her Şey Elimizde,sportmen kral,çocuk tiyatro oyunu,ücretsiz çocuk oyunu.

Bu haftasonu çocuklar ‘Slime Zıp Zıp Hamur Yapım Atölyesi’nde buluşuyor

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Slime Zıp Zıp Hamur Yapım Atölyesi’nde kendi zıp zıp hamurlarını yapacaklar, ardından çocuk katı sahnesinde tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

25 Mart Cumartesi günü “Her Şey Elimizde”, 26 Mart Pazar günü ise “Sportmen Kral”adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe içinde keyifli geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Slime Zıp Zıp Hamur Yapım Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, zıp zıp oyun hamurlarını kendi zevklerine göre renklendirecek ve şekillendirecek. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyede çocuklar eğlenirken öğrenecek, el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz