fbpx

Çocuklar Trump AVM’de zıp zıp hamuru “Slime” yapıyor

0
Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar “Slime Yapım Atölyesi” ile eğlenceli vakit geçirecekler. 18 Şubat Cumartesi günü “Benim Güzel Pabuçlarım” , 19 Şubat Pazar günü ise “Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.Slime Yapım Atölyesi,Dünyayı Kurtara Çocuk,Benim Güzel Pabuçlarım,Trump Alışveriş Merkezi,Trump AVM,ücretsiz etkinlik,ücretsiz çocuk etkinlikleri,istanbul çocuk etkinlikleri

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar “Slime Yapım Atölyesi” ile eğlenceli vakit geçirecekler. 18 Şubat Cumartesi günü “Benim Güzel Pabuçlarım” , 19 Şubat Pazar günü ise “Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz!

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu keyif içinde “Slime Yapım Atölyesi” ile kendi zıp zıp hamurlarını yapacaklar, birbirinden güzel tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

18 Şubat Cumartesi günü “Benim Güzel Pabuçlarım”, 19 Ocak Pazar günü ise “Dünyayı Kurtara Çocuk” adlı tiyatro oyunları her iki günde Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe içinde keyifli geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Slime Yapım Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, zıp zıp oyun hamuru olarak bilinen Slime hamurlarını kendi zevklerine göre renklendirecek ve şekillendirecekler. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Slime Yapım Atölyesi”nde, çocuklar eğlenirken öğrenecek, el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YOK

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz