TEPE NAUTILUS OLİMPİYATLARI Olimpiyat Coşkusu

0

TEPE NAUTILUS OLİMPİYATLARI

Olimpiyat Coşkusu 11 Ağustos -19 Ağustos arası Tepe Nautilus ile Devam Edecek !

Ücretsiz Etkinlik : Olimpiyat Coşkusu Tepe Nautilus
Ücretsiz Etkinlik : Olimpiyat Coşkusu Tepe Nautilus

Türkiye’nin seçkin alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus, 11 Ağustos – 19 Ağustos 2012 tarihleri arasında gerçekleştireceği Tepe Nautilus Olimpiyatlarına, keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen, 12 – 15 ve 15 yaş üstü yaş grubundaki tüm katılımcıları davet ediyor.

2012 Londra heyecanını çocuklara da yaşatmak isteyen Tepe Nautilus, açık otoparkında kurduğu parkurlarda, çocukları eğlenceli ama bir o kadar da kıyasıya bir yarışa tabi tutacak gibi görünüyor. Çocuklar, silindir, lastik, engelli koşu, ters merdiven, çit, çember gibi pek çok atlamalı-hoplamalı-koşmalı engeli, mümkün olan en kısa zamanda aşmaya çalışacaklar. Milli sporcularımızın da Londra’da kıyasıya yarıştığı Olympic Race parkuru, Tepe Nautilus Olimpiyatlarında 7’den 70’e herkesi bekliyor olacak. Milli Basketbolcu Kerem veya Kemal Tunçeri ise Tepe Nautilus Olimpiyatlarında yarışacak genç Olimpiyat tutkunlarını desteklemek amacı ile olimpiyatların gerçekleştiği günlerden birinde, belirli saatler aralığında aktivite alanını ziyaret edecek.

Olimpiyat etkinlikleri 11 – 19 Ağustos tarihlerinde, her gün 12.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Kıyasıya yarışılacak bu adrenalin dolu parkurlarda, ilk 8 gün boyunca 12 – 15 ve 15 yaş üstü 2 grup yarışacak. Her günün kendi kategorisinde, en yüksek skoru elde eden ( parkuru en hızlı tamamlayan ) 6 yarışmacı belirlenecek. 9. Gün, 19 Ağustos 2012 tarihinde, 12.00 – 20.00 saatleri arasında ise belirlenen yarışmacılar, final mücadelesi için AVM’ye davet edilerek finaller organize edilecek. Finallerin sonucunda her kategorinin 1. 2. ve 3.’lerine ödülleri takdim edilecek. 1.’lere; Sony PS 320 GB Uncharted 3 ve Kerem Tunçeri’nin A Milli takım forması, 2.’lere; Bianchi Bisiklet, 3.’lere ise; Boyner’den 125 TL değerinde hediye çeki hediye edilecek.

Tepe Nautilus, bu eğlenceli olimpiyat heyecanını paylaşmak isteyen tüm çocukları ve ailelerini bekliyor.

Adres: Fatih Cad. No: 1 Acıbadem – Kadıköy – İstanbul
Tel: 0216 339 39 29

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz