Contemporary İstanbul’da çocuklarımız iki günlük sanat atölyelerine davetli!

0
Ülker Çocuk Sanat Atölyesi Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda. çocuk sanat atölyesi, Contemporary İstanbul, fotoğraf, heykel, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Resim Ülker Çocuk Sanat Atölyesi

14-17 Eylül  2017 tarihleri arasında Contemporary İstanbul’da düzenlenecek Ülker Çocuk Sanat Atölyesi, çocukları sanatla buluşturacak.

Contemporary İstanbul kapsamında düzenlenecek Ülker Çocuk Sanat Atölyesi, 14-17 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda çocukları ağırlayacak. Çocukların hayal güçlerinin, sanata duyarlılığının ve beğenilerinin gelişimini destekleyecek çalışmaların uygulanacağı atölye kapsamında, çocuklarımızı konusunun uzmanı eğitmenlerle birlikte yeteneklerini keşfetme ve deneyimleme fırsatı bulacak. 2011 yılından bu yana düzenlenen, farklı etkinliklerin içinde yer alan atölye, çocukların ülkemizin tanınmış sanatçıları ile bir araya gelmesine olanak sağladı.

Çocuk Sanat Atölyesi kapsamında 5 farklı sanat disiplini deneyimlenecek
Ülker Çocuk Sanat Atölyesi’nde bu sene sanatın izleyicisi ya da üreticisi olan çocukların, sanatın kendisi veya eserin bir parçası olmaları için tasarlanan etkinlikler yer alacak. Burada amaç, sanatı çocuklar için resim, heykel, fotoğraf gibi klasik sanat türlerinin dışına çıkarmak, teknolojiyi, kendini, sesini ve hareketlerini de bir sanata dönüştürebileceklerini çocuklara göstermek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz