Trump Art Gallery’den müthiş güzel bir sanat atölyesi fırsatı!

0
Bu haftasonu Trump Art Gallery’de Çocuklarımız Baskı Resim ile tanışacak. Baskı Resim Atölyesi,Trump Art Gallery,Şinasi Göktürkler, atık malzeme, resim,ücretsiz sanat atölyesi, ücretsiz etkinlik, ücretsiz çocuk etkinliği, çocuk etkinlikleri, haftasonu çocuk atölye, ücretsiz eğitim,Trump Art Gallery Trump Alışveriş Merkezi

Bu haftasonu Trump Art Gallery’de Çocuklarımız Baskı Resim ile tanışacak

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery’de çocuklar 9 Eylül Pazar günü ‘Baskı Resim Atölyesi’ ile atık malzemeleri birer sanat eserine dönüştürecek. 

Çocuklarımızın sanatla farklı teknikleri deneyimlerek tanışması için müthiş güzel düşülmüş bir atölye Baskı Resim Atölyesi. Sanatçı’nın kullandığı malzemeler son derece kolay şekillendirilen ama çok keyifli sonuçlar veren malzemeler. Köpük tabaklara işlenen figürler harika bir fikir ve resim sonuçları bir harika… Sanatçının aklına fikrine sağlık, bu atölyeyi düzenleyen Trump Art Gallery’i de ayrıca kutluyorum. Bir sonraki atölyeye kızım Mira ile katılmayı çok arzu ediyorum..

Baskı Resim Atölyesi, Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery’de, sanatçı Şinasi Göktürkler ‘Yersiz Yersizlik’ sergisi kapsamında 7-12 yaş aralığındaki çocuklarla atölye çalışması düzenleyecek.

Atık bir malzemeyi resim aracına dönüştürerek, sanat üzerinden çocuklarda geri dönüşüm, çevre ve doğayı koruma konuları hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan Şinasi Göktürkler, 9 Eylül Pazar günü saat 15.30’da başlayacak olan ‘Baskı Resim Atölyesi’ ile çocukların kendileri için kalıcı birer sanat nesnesi yaratmasına yardımcı olacak.

Atık köpük tabak veya kapların baskı resim yapmak için kullanılacağı atölye çalışması, çocukların keyifle vakit geçirmelerine ve aynı zamanda yeteneklerini keşfetmelerine de yardımcı olacak. Bu atölye çalışması ile çocuklar Şinasi Göktürkler liderliğinde hem el becerilerini geliştirecek hem doğayı koruma konusunda bilinçlenecek hem de eğlenecekler.

Etkinliğe katılım ücretsiz…

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin: www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

“Keşke bu Baskı Resim Atölyesi yıl içerisinde tekrarlansa?… İş sebebiyle İstanbul’da ama çok uzakta Bolluca’da olcağım…”

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz