Da Vinci Learning Meraklı Çocukları Robot Eğitimine Gönderiyor

0
Çocuklar için hazırlanan farklı eğitim seviyelerindeki belgesel ve eğlence programlarını sunan Da Vinci Learning’in herkesin katılabileceği Eğlenceli Çekiliş Kampanyası 3 Ekim’de başlıyor. Da Vinci Learning,Eğitim Çantaları,güneş sistemli kes yapıştır kartonları, kitap ayraçları, fincan bardaklar,Harika Matematik Sergisi ,The Zone by Finansbank,Jr. Scientist Series Maket Oyuncakları,Jr. Robotics Bilim Okulu ,Jr. Scratch ile Kodlama Eğitimleri,Jr. Robotics Bilim Okulu Lego Robotik Eğitimleri,Da Vinci Learning Jr. Scientist Series Maket Oyuncakları,eğlenceli çekiliş,Da Vinci Learning, Meraklı Çocuklar, Robot Eğitimi,istanbul çocuk etkinlikleri,çocuk eğitimleri,bilim eğitimleri

Çocuklar için hazırlanan farklı eğitim seviyelerindeki belgesel ve eğlence programlarını sunan Da Vinci Learning’in herkesin katılabileceği Eğlenceli Çekiliş Kampanyası 3 Ekim’de başlıyor. 3 Ekim 2016 – 6 Ocak 2017 tarihleri arasında Da Vinci Learning websitesini ziyaret ederek sorulan eğlenceli soruya yanıt veren herkes, eğitim hediyesi bol bu çekilişte birçok Robot ve Maker eğitimi, müze bileti ve eğitici oyuncaklar kazanacaklar.

5 – 14 yaş arası çocukların faydalanabilecekleri Da Vinci Learning eğlenceli çekiliş kampanyasında, 20 çocuk Jr. Robotics Bilim Okulu’nun Lego Robotik ve Maker Jr. Scratch ile Kodlama Eğitimi, 30 çocuk Da Vinci Learning Jr. Scientist Series Maket Oyuncakları, 50 çocuk içi sürprizler ile dolu Eğitim Çantaları ve 40 çocuk The Zone by Finansbank’da yer alan Harika Matematik Sergisi’ne giriş bileti kazanma şansını yakalayacaklar. Aileler, merakla beklenen çekiliş kampanyasına Da Vinci Learning’in http://www.davinci-learning.com/tr resmi websitesi üzerinden 3 Ekim itibari ile katılabilirler.

 

Ödüller eğlenceli eğitimler ile dolu

Jr. Robotics Bilim Okulu Lego Robotik Eğitimleri: The Zone by Finansbank’ta verilecek eğitimde 10 çocuk kendi robotlarını tasarlayacak, inşa edecek ve programlayarak harekete geçirecekler. Çocuklar, renk sensörü, ultrasonik sensör, dokunma sensörü ve jiroskop sensör ile özel tasarım parçalar, dişliler, çarklar, akslar, farklı boyutlarda tekerlekler ve bağlantı parçaları kullanarak gelişmiş robotlarını inşa edecekler.

Jr. Robotics Bilim Okulu Jr. Scratch ile Kodlama Eğitimleri: Çocuklarımızın bilişsel ve algoritmik düşünme becerilerini geliştirmelerini, sadece tüketen değil aynı zamanda üreten bireyler olarak yetişmelerinin hedeflendiği bu eğitimi kazanan 10 çocuk kodlamanın mantığını öğrenecek.

Jr. Scientist Series Maket Oyuncakları: Da Vinci Learning’in Jr. Scientist Series oyuncakları ile 30 çocuk, havanın gücü ve robotlar ile ilgili evde çeşitli deneyler yapabilecekleri yepyeni bir laboratuvara kavuşacaklar. İlgili deneylerde kullanılacak tüm malzemelerin içinden çıktığı bilim kiti ile çocuklar, kendi oyuncaklarını yaparken eğlenceli deneyler gerçekleştirerek belli başlı bilimsel konuların temel prensiplerini kavrayacaklar.

The Zone by Finansbank Harika Matematik Sergisi Biletleri: Maslak Uniq’de bulunan The ZONE by Finansbank, Da Vinci Learning’in eğlenceli bilim, teknoloji, kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriklerine birçok atölye çalışması ile ev sahipliği yapıyor. The ZONE by Finansbank’ın ilk sergisi olan “Harika Matematik” 25 farklı ünite ile çocuklara matematiğin şifrelerini çözmelerinde yol gösterip, sevmelerine yardım ediyor. 40 çocuğun ücretsiz giriş bileti kazanacağı Harika Matematik Sergisi içindeki tırmanma duvarı ve trambolin ise çocuklara vücutlarındaki matematiği keşfetme olanağı sunacak.

İçi Sürprizler ile Dolu Eğlenceli Eğitim Çantaları: 50 çocuk eğitim çantalarının içinden çıkan eğlenceli deney kitapçıkları, kurbağalı ve güneş sistemli kes yapıştır kartonları, kitap ayraçları, fincan bardaklar ve pusulalar kazanacaklar.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz