Geleceğin Mühendisleri Oyuncak Müzesi’nde Yol Yapacak

0
Engineering for Kids (EFK), 9 Ekim 2016 Pazar Günü Oyuncak Müzesi’nde çocuklar ile buluşacak. EFK İnşaat Mühendisliği eğitiminde 7-11 yaş arası çocuklar, yol yaparken hem öğrenecek hem eğlenecek. Oyuncak Müzesi,Engineering For Kids (EFK),istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu etkinlik,haftasonu ne yapsam, SOR, DÜŞÜN, TASARLA, YAP, TEST ET, GELİŞTİR,geleceğin mühendisleri

Engineering for Kids (EFK), 9 Ekim 2016 Pazar Günü Oyuncak Müzesi’nde çocuklar ile buluşacak. EFK İnşaat Mühendisliği eğitiminde 7-11 yaş arası çocuklar, yol yaparken hem öğrenecek hem eğlenecek.

Engineering For Kids (EFK), çocukları doğuştan mühendis olarak kabul ederek zihinsel ve bilişsel gelişimlerini bu doğrultuda geliştirmeyi amaçlıyor. Her ay bir atölye çalışmasını Oyuncak Müzesi’ne taşıyan EFK’da çocuklar mühendislik tasarım süreci olan SOR, DÜŞÜN, TASARLA, YAP, TEST ET, GELİŞTİR kavramlarını öğrenip deneyimliyorlar.

Oyuncak Müzesi’nde 9 Ekim Pazar günü saat 11:00-12:00 arasında gerçekleşecek atölye çalışmasında EFK eğitmeninin kendilerine verdiği rota doğrultusunda yol maketi yapacak olan çocuklar, bu çalışma ile sağlamlık, ağırlık, denge, tasarım gibi kavramları yaparak öğrenecekler.

Katılım ücreti 60 TL olan etkinlik hakkında detaylı bilgiye www.engineeringforkids.com/location/turkey www.facebook.com/EngineeringForKidsTurkiye adreslerinden ve 0216 576 80 76 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz