Jurassic Land Bayramı Canım Kardeşim ile kutluyor

0

Jurassic Land Bayramı Canım Kardeşim ile kutluyor!

Jurassic Land Bayramı Canım Kardeşim ile kutluyor!   

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi “Canım Kardeşim” karakterleri bayram boyunca Jurassic Land şenliğinde…  

Avrupa’nın en büyük dinozor temalı parkı Jurassic Land, TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi Canım Kardeşim karakterlerini bayram boyunca çocuklarla buluşturacak. Sevimli karakterler Mine ve Müge, 28-30 Temmuz tarihleri arasında Jurassic Land’i ziyaret ederek, dinozorlarla eğitici ve macera dolu bir yolculuğa çıkacak.

Dans ve müzik gösterilerinin yer alacağı “Canım Kardeşim” özel etkinliği; 28 Temmuz’da 14.00-19.00, 29 ve 30 Temmuz tarihlerinde ise 12.00-19.00 saatleri arasında her saat başı düzenlenecek.

Çocuklar, şenlik boyunca dans ve müzik gösterilerinin yanı sıra birbirinden eğlenceli ve eğitici atölye çalışmalarına da katılabilecek. Şenlikte, tişört ve yumurta boyama ile dino geçici dövme etkinlikleri yer alacak. Etkinlik sonunda minikler, kendi elleriyle boyadıkları yumurta ve tişörtü ister anı olarak saklayabilecek isterse bayram hediyesi olarak sevdiklerine armağan edebilecek.

Tüm Jurassic Land ziyaretçileri şenliğe katılabilecek. Jurassic Land biletleri öğrenciler için 25 TL, yetişkinler için 32 TL. Sadece şenliğe katılmak isteyen ziyaretçiler için ise bilet fiyatı 15 TL. World Card sahiplerine %10 indirim uygulanıyor. Biletler, Forum İstanbul’daki gişelerden ya da Biletix’ten temin edilebilir.

Forum İstanbul’da sekiz bin metrekarelik bir alana kurulan Jurassic Land, birebir ölçülerinde 70 adet dinozoru, özel tasarım müzesi, Türkiye’nin en büyük hareketli sineması ile 4 Boyut – 6 Efektli fantastik yolculuğu, beş üniteli konsept bilim merkezi, Dino Laser Tag ile Türkiye’nin en büyük lazer arenası, tematik hediyelik mağazası, farklı damak zevklerine ve tercihlere hitap eden yeşillikler arasındaki açık ya da kapalı çeşitli yeme-içme mekân seçenekleriyle öğrencilerin olduğu kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz