Karne Şenliği 67 Ücretsiz Etkinliklerle İstanbul’da

0
67 Ücretsiz Etkinlikle “KARNE ŞENLİĞİ”  İstanbul'un HER YERİNDE! 

67 Ücretsiz Etkinlikle “KARNE ŞENLİĞİ”  İstanbul’un HER YERİNDE! 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Dairesi Başkanlığı, çocuklar için hazırladığı eğitici, öğretici ve eğlenceli programlarla 21 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında “Karne Şenliği” düzenliyor!  Farklı ilçelerdeki 13 kültür merkezinde, 67 etkinliğin ücretsiz olarak çocuklara ulaşacağı şenliğe tüm minikler davetli. Konserler, tiyatro oyunları ve atölyeleri kapsayan etkinlikler; Fatih, Başakşehir, Güngören, Arnavutköy, Esenler, Bakırköy, Bahçelievler, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye Kartal, Tuzla ve Şile’deki kültür merkezlerinde çocuklara kültür sanatı erişilebilir hale getiriyor. 

mumsy natural doğal balm stick BOO BOO stick herşeyin en doğalını tercih ettiğimiz çocuklarımızın günlük olarak kuruyan dudakları, sinek ısırıkları, minik sıyrıklar ve çizikleri için...

Çocuklar için özenle hazırlanan “Karne Şenliği”, “Sihirli Çiçek”, Kedilerin Kaybolma Mevsimi”, Küçük Deniz Kızı”, Ağustos Böceği ile Karınca”, “Canım Kardeşim Benim Uzaylılar Mı Geldi?”, “Karagöz Ağaç Bekçisi” gibi tiyatro oyunları, İBB Orkestraları’ndan “Film Müzikleri” ve “Neşeli Günler” konserleri, süper kahramanlar nasıl çizilir?, Çakmaktaşlar ve taş devri makinaları, resim, kolaj, stop motion, yaratıcı drama, yaratıcı dans, kar küresi yapımı, yapay zeka ile fotoğraf geliştirme gibi atölyelerle çocukların hayal dünyasını daha da zenginleştirecek etkinlikler sunuyor.

Yarıyıl tatilinde çocuklarınız daha fazla etkinlik haberi için resmi tıklayın ↑↑

İBB kültür merkezlerinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek “Karne Şenliği”programına İBB Kültür Sanat sosyal medya hesapları ve www.kultursanat.istanbul adresinden ulaşılabilir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz