Kelebek Mobilya’dan Kelebek Kids Resim Yarışması

0
“Kalemler ve Boyalar Hayalleriniz ile Birleşsin, Odalarınız Kelebek Kids ile Güzelleşsin” sloganıyla hayata geçirdiği resim yarışmasında minikler hayallerini resmedecek.

Kelebek Mobilya, yıllardır bir gelenek halini alan resim yarışmasını yeniden başlattı. “Kalemler ve Boyalar Hayalleriniz ile Birleşsin, Odalarınız Kelebek Kids ile Güzelleşsin” sloganıyla hayata geçirdiği resim yarışmasında minikler hayallerini resmedecek. Kazanan ilk 23 çocuk Kelebek Mobilya’dan hediyelerin sahibi olurken eserleri ise Kelebek Mobilya mağazalarından birinde sergilenecek.

Kelebek Mobilya, bu yıl bir kez daha çocukları resim yapmaya davet ediyor. “Kalemler ve Boyalar Hayalleriniz ile Birleşsin, Odalarınız Kelebek Kids ile Güzelleşsin” sloganıyla hayata geçirilen resim yarışmasında çocuklar resim yaparak yarışacak, Kelebek Mobilya ise miniklere hediyeler dağıtacak. Başvuruların https://yarisma.kelebek.com/ adresinden yapılacağı yarışma 15 yaşını doldurmayan tüm çocuklar katılabilecek.  Jüri tarafından dereceye giren 23 çocuğun eserleri ise belirlenen Kelebek Mobilya mağazalarında ziyaretçiler ile buluşacak.

Çocukların hayallerini resmedecekleri yarışmada malzeme ve teknik serbest olacak. Yarışmanın sonuçları 23 Nisan 2022 tarihinde Kelebek Mobilya sosyal medya hesaplarında ve yarisma.kelebek.com sitesinde duyurulacak. 20 Nisan 2022 gecesine kadar resimlerini çizip dijital fotoğraflarını internet sitesinde bulunan formu doldurarak yükleyen ebeveyn ve çocuklar yarışmaya katılım hakkı kazanmış olacak. 1,2, ve 3’üncüye dilediği genç odası, 4,5,6,7,8’inciye dilediği çalışma masası, 9,10,11,12,13’üncüye dilediği kitaplık, 14,15,16,17,18’inciye dilediği abajur, 19,20,21,22 ve 23’üncüye dilediği halı hediye edilecek. 

#KelebekKidsileOdalarGüzelleşiyor

Detaylı bilgi ve katılım formu için https://yarisma.kelebek.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz