Bu haftasonu çocuklarımız babalarına kravat tasarlayacak, tiyatro izleyecekler

0
Babalar Gününe özel etkinlikler, atölyeler gezi programları,konserler,tiyatro oyunları, eğlenceler. ücretsiz çocuk etkinlikleri,istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu çocuk etkinlikleri,babalar günü etkinlkleri,ücretsiz,anne blog, baba çocuk etkinlikleri,babalara özel, babalar için

Trump AVM’de çocuklar babalarına kravat tasarlayacak, tiyatro izleyecekler

Çocuklar Trump AVM’de birbirinden renkli etkinlik ve sürprizlerle babalarının Babalar Günü’nü kutluyor…

Çocuklar babaları için hediye kravat tasarlayacak, “Benim Güzel Papuçlarım” ve “Dünyayı Kurtaran Çocuk” oyunlarını sahnede izleyecek.

Tüm etkinlikler ücretsiz!

 

Trump Alışveriş Merkezi’nde Babalar Günü’nde çocuklar babaları için hediye kravat tasarlıyor. Trump AVM çocuk katında gerçekleşecek kravat yapımı atölyesiyle babaları için kravat hazırlayacak, Babalar Günü’nü kutlayacaklar. Birbirinden renkli Tiyatro oyunları ile eğlencenin tadını çıkaracaklar…

Trump AVM’de Sürpriz ve eğlence dolu Babalar Günü…

18 Haziran Cumartesi günü “Benim Güzel Papuçlarım” , 19 Haziran Pazar günü ise “Dünyayı Kurtaran Çocuk” adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00 – 14.00 arasında gerçekleşecek.

Çocuklardan babalara Babalar Günü sürprizi; el yapımı kravat!

Bu hafta sonu eğlenceli tiyatro oyunlarının ardından çocuklar Babalar Günü’nde babalarını sürprizlerle sevindirecek. Babalarına kendi tasarladıkları kravatları hediye edecekler.

Cumartesi ve Pazar günü 14.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyelere katılım ücretsiz olacak

Trump AVM’de Babalar Günü’nde renkli etkinliklere dahil olabilir ya da Babalar Günü’ne özel fırsatlardan yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz