Kentplaza, Okyanusların Büyülü Dünyasını Konya’ya Getiriyor!

0

Kentplaza, Okyanusların Büyülü Dünyasını Konya’ya Getiriyor!

Konya Kentplaza, okyanusların büyülü dünyasını Konya’ya getiriyor. 24 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında açık olacak olan “Deniz Canlıları Sergisi” ile Konya Kentplaza, Konyalı çocuklara yepyeni keşifler için harika bir fırsat sunacak.

24 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında açık olacak olan “Deniz Canlıları Sergisi” ile Konya Kentplaza, Konyalı çocuklara yepyeni keşifler için harika bir fırsat sunacak.

 

Meraklı miniklere unutamayacakları bir deneyim yaşatacak olan “Deniz Canlıları Sergisi”; Balina, Deniz Aslanı, Köpek Balığı, Yunus Balığı ve Fok gibi 5 animatronik deniz hayvanı ile bir denizaltından oluşuyor. Çocuklar denizaltının içerisinde çeşitli su altı belgeselleri izlerken hiç bilmedikleri yepyeni bir dünya ile tanışma fırsatı da bulacaklar. Türk ve Dünya Denizcileri’ne ait bilgilerin de paylaşılacağı sergide, boyama atölyeleri de yer alacak.

Avm Mfi Partners tarafından yönetimi yapılan Konya Kentplaza AVM, birbirinden renkli ve güzel etkinliklerle, çocuklar için eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor. Kentplaza gerçekleştirdiği etkinliklerle çocuklara sadece eğlence değil; eğitici ve öğretici aktivitelerle, kaliteli zaman geçirme fırsatı da sunuyor.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz