Komili, küçük şefleri mutfağa davet ediyor

0
geleceğin şefleri,minik şefler, mutfak atölyesi,çocuk etkinlikleri,çocuk atölyeleri, istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu etkinlikleri,haftasonu ne yapsak, haftasonu çocuklara özel etkinlikler,çocuklar mutfakta

Komili Geleceğin şefleri miniklerimizi birlikte lezzetli atıştırmalıklar hazırlamak için mutfağa çağırıyor.

 

6-12 yaş aralığındaki çocuklara sağlıklı ve lezzetli beslenme alışkanlığını kazandırmayı amaçlayan ‘Gurme Mutfak’ atölye çalışması, 21 Mayıs Cumartesi günü Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde…

 

Komili ve mutfakların ünlü şefi Eyüp Kemal Sevinç iş birliğinde uzman eğitmenler tarafından düzenlenen ‘Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta’ eğitim etkinlikleri sayesinde çocuklar hem yaratıcılıklarını geliştiriyor hem de aşçılık sanatını daha yakından tanıma fırsatı buluyor.

 

Hem eğlenceli hem lezzetli…

 

Kontenjanı sınırlı olan ‘Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta’ lezzet atölyesi, 6-12 yaş arasındaki çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırmak için bir fırsat sunuyor. 21 Mayıs Cumartesi günü 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Gurme Mutfak’ temalı atölye çalışmasında çocuklar; krokanlı krep, sebzeli toplar ve çıtır tavuklar yapacaklar.

 

EKS Mutfak Akademisi şeflerinin yönetimindeki atölyede hem öğrenecek hem de eğlenecek olan çocuklar, ‘Komili Hakiki Lezzet Ustası Sertifikası’ alarak mutfaktaki yaratıcılıklarını belgeleyecek.

21 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00-17.00 arasında Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde gerçekleşecek atölyeye katılım ücreti 50 TL olup eğitimler kontenjan ile sınırlıdır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için www.eksmutfak.com adresini ziyaret edebilir veya 0216 325 15 00 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

 

EKS Mutfak Akademisi \ Koşuyolu

Adres: Validebağ Meydanı Koşuyolu Mehmet Akman Sok. 3-5/2 Kadıköy, İstanbul

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz