Kral Şakir Çocuklarla Vadistanbul’da Buluşuyor

Vadistanbul, çocuklar için unutamayacakları bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

0
Bu sömestir tatilinde çocuklarımız, Trumplandl’da kurulacak olan Varol Yaşaroğlu imzalı Cartoon Network Türkiye’nin ilk Türk çizgi filmi Kral Şakir’in “Uzay Macerası” alanına konuk olacak Trumpland Kral Şakir Uzay Macerası, SEA LIFE Akvaryum LEGOLAND® Discovery Centre Fun Lab Eğlence Dünyası Tiox Eğlence Merkezi Sihirli Eller Varol Yaşaroğlu Uzay. istanbul yarıyıl etkinlikleri 2019 somestr tatilinde cocuklarla yapılacaklar ücretsiz sömestr etkinlikleri 2019 sömestr etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 sömestr 2018 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2019 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Küçük büyük, herkesi sevgilisi çizgi film Kral Şakir, canlı gösterisi için Vadistanbul’a konuk oluyor. Şakir ve Fil Necati’nin başından geçen komik ve neşeli hikayelerin anlatılacağı etkinlik için tüm çocuklar Vadistanbul’a davetli.

Cartoon Network Türkiye’nin ilk Türk ve kendi yapımı olan çizgi film Kral Şakir çizgi dizisinin sevilen karakterleri Şakir ve Fil Necati Vadistanbul’da çocuklarla buluşuyor. Bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikayeleri anlatan Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir’in eğlenceli şovu, çocukların güzel vakit geçirmesini sağlamak için sahnelenecek.

3-13 Ekim tarihleri arasında 14:00 – 16:00 – 18:00 saatlerinde Vadistanbul’da olacak Kral Şakir çocuklara unutulmaz bir gün yaşatacak.

Vadistanbul zemin kat meydan alanda ücretsiz gerçekleştirilecek etkinliğe, tüm çocuklar davetlidir.

PROGRAM AKIŞI:

14.00 –14.25: Kral Şakir söyleşisi ve moderator ile aktiviteler

14.25 –14.45: Şakir ve Necati maskot karakterleri sahne gösterisi & fotoğraf çekimi

16.00 –16.25: Kral Şakir söyleşisi ve moderator ile aktiviteler

16.25 –16.45: Şakir ve Necati maskot karakterleri sahne gösterisi & fotoğraf çekimi

18.00 –18.25: Kral Şakir söyleşisi ve moderator ile aktiviteler 

18.25 –18.45: Şakir ve Necati maskot karakterleri sahne gösterisi & fotoğraf çekimi

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz