Macera Dolu Sömestr Etkinlikleri Akbatı AVM’de çocuklarımızı bekliyor

0
Akbatı, macera tutkunu çocuklara unutamayacakları bir sömestr tatili sunuyor. Akbatı,macera,sömestr,yarıyıl tatili,Cesur Bakıcılar,4-12 yaş,goril, tarantula, ejderha, piton ,köpek balığı,akbatı avm,macera meraklısı cesur çocuklar. çocuk tiyatroları istanbul anadolu,ücretsiz aktiviteler,çocuk tiyatroları istanbul avrupa yakası,çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, ücretsiz çoçuk etkinlikleri,ücretsiz çocuk tiyatroları istanbul 2016,istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,ücretsiz aktiviteler,ücretsiz çocuk tiyatroları istanbul 2016,çocuk tiyatroları istanbul anadolu,istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,çocuk tiyatroları istanbul avrupa yakası,çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası,avm etkinlikleri,Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri, İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri, Çocuk Oyunları, çocuk tiyatroları,ücretsiz etkinlik, istanbul etkinlikleri, çocuk etkinlikleri, çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,11 yaş çocuk etkinlikleri,8 yaş çocuk etkinlikleri, anne çocuk etkinliği ,cumartesi çocuk etkinlikleri,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,karne aktıvıtelerı,karne günü etkınlıklerı, ucretsiz bebek etkinlikleri,belediyesi çocuk etkinlikleri,cocuk aktiviteleri,çocuklar için etkinlikler,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,2017 sömestr da aktiviteler çocuklara. Yarıyıl tatili

[big_title]Akbatı, macera tutkunu çocuklara unutamayacakları bir sömestr tatili sunuyor.[/big_title]

19 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Akbatı’ya gelen çocuklar ‘Cesur Bakıcılar’ etkinliğinde hayvan bakıcısı olmanın püf noktalarını öğrenecek.

Akbatı, sömestr tatilinde çocuklara gorilden tarantulaya kadar vahşi hayvanların bakıcılığını öğrenme fırsatı sunuyor. 4-12 yaş arasındaki macera meraklısı cesur çocuklar, sömestr tatili boyunca 5 farklı vahşi doğa hayvanını yakından tanıyacak. Zemin kat havuz önüne kurulacak olan etkinlik alanında çocuklar, goril, tarantula, ejderha, piton ve köpek balığını, dev maketler ve çeşitli interaktif uygulamalarla keşfedecek. Eğitmenlerin eşlik edeceği etkinlikte çocuklar hem eğlenecek, hem de keşfetmenin tadına varacak. Çocuklar, özel simülasyon odasında çıkacakları vahşi doğa yolculuğunun ardından Bilge Ağaç’tan hayvanlar hakkında bilgiler dinleyecek ve çeşitli interaktif uygulamalarla eğitimlerini tamamlayacak. Eğitimleri sonrası özel sertifikalarını alacak çocuklar, etkinlik alanında dev maketlerle de fotoğraf çektirebilecek.

19 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında saat 12.00 ile 18.00 arasında gerçekleşecek etkinlik tüm çocuklar için ücretsiz olacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz