Playdoh 13. Hamurdan Hayaller Yarışması Başladı

7
13. Hamurdan Hayaller Yarışması Başvuruları Başladı! Play-Doh, oyun hamurları,Hasbro,Hamurdan Hayaller Yarışması,Play-Doh 13. Hamurdan Hayaller Yarışması Başladı,13. Hamurdan Hayaller Yarışması,çocuk yarışmaları,playdoh,oyun hamuru yarışması,ödüllü çocuk yarışması, hasbro,çocuk kulübü, ödüllü yarışma, resim yarışması, Resim Yarışması başvuru,Resim Yarışması 2017, ödüllü resim yarışması, ödüllü yarışma, ödülü yarışma, Ulusal ve uluslararası çocuk resim yarışması, yarışma konusu,2017 cocuklar icin resim yarismasi,2017 çocuk resim yarışmaları,2017 yılındaki çocuk resim yarışmaları,2017 resim yarışmaları ortaokul,2017 resim yarışmaları,2017 ilkokul resim yarışmaları,2017 resim yarışması,2017 resim yarışmaları ortaokul,çocuk resim yarışmaları,çocuk resim yarışmaları 2017,Çocuk Resim Yarışması,çoçuk resim yarışmaları 2017 annesinin meleği yarışması,çocuklar için en son çıkan resim yarışmaları,çocuklar için resim yarışması,çocuklar için resim yarışmaları 2017,ilkokul resim yarışmaları,ilkokul resim yarışmaları 2017,ilkokul resim yarışması,ödüllü resim yarışmaları,ödüllü resim yarışmaları 2017,ödüllü resim yarışması,okul öncesi resim yarışması 2017,para ödüllü resim yarışması,resim yarışma,resim yarışmaları,resim yarışmaları 2017,resim yarışmaları 2017 ortaöğretim istanbul,resim yarışmaları 2017 ortaokul,resim yarışmaları resimleri,resim yarışmaları tarihi,resim yarışması 2017,resim yarışması 2017 ilkokul,Resim Yarışması başvuru,resim yarışması için nasıl pastel kullanmalı,resim yarışması teması,türkiye resim yarışmaları 2017,ulusal resim yarışma,ulusal uluslararası resim yarışmaları,ulusal ve uluslararası resim yarışmaları,uluslararası çocuk resim yarışması,uluslararası resim yarışmaları,uluslararası resim yarışmaları 2017,2017 istanbul resim yarışmaları,cocuk resim yarışmaları 2017,çocuk yarışmalar 2017,resim yarışmaları 2017,resim yarışmaları 2017 ilkokul,2017 istanbul resim yarışmaları, 2017 resim yarışması çocuk yarışmalar 2017. Play-Doh'un her yıl çocuklar için düzenlediği oyun hamurundan resim yapma yarışması başladı. 13. Hamurdan Hayaller Yarışması Başvuruları Başladı! 13. Hamurdan Hayaller Yarışması'na katılmak için tıklayın!

13. Hamurdan Hayaller Yarışması Başvuruları Başladı!

Çocuğunuzun yaratıcılığının ve hayal gücünün gelişimine destek olmak ister misiniz? Hayallerini rengarenk Play-Doh oyun hamurlarını kullanarak anlatsın; hem eğlensin, hem de birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalasın.

13. Hamurdan Hayaller Yarışması’na son katılım 31 Temmuz 2017!

4-5 ve 6-7 yaş kategorilerinde dereceye giren minikleri muhteşem hediyeler bekliyor.
Yaş kategorilerinin birincilerine iPad. Ayrıca yaş kategorilerinin Birinci, İkinci ve Üçüncülerine boylarınca oyuncak

13. Hamurdan Hayaller Yarışması’na nasıl katılırım?

Yarışmaya katılmak cok kolay! Kullanıcı girişi butonunun altından oluşturacağınız hesap ile çocuğunuzun hamurdan yapacağı şeklin fotografını “Resimlerim” kısmına yükleyin. İstediğiniz kadar çok resim yükleyebileceğiniz bu alanda, isterseniz yüklediğiniz resimleri güncelleyebilir ya da silebilirsiniz.

  • Yüklediğiniz fotoğrafın görüntü kalitesinin iyi olduğuna ve eseri doğru yansıttığına emin olun.
  • Siteye üye olduktan sonra gerektiğinde kullanıcı bilgilerinizi yine siteden güncelleyebilirsiniz. Yarışma kazananlarına siteye üye olurken verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılacaktır.

13. Hamurdan Hayaller Yarışması’na Katılım Şartları

Hamurdan Hayaller Yarışması’na 1 Ağustos 2009 – 31 Temmuz 2013 arası doğumlular katılabilir.
Değerlendirme 4-5 ve 6-7 yaş için 2 ayrı yaş kategorisinde yapılacaktır.
Yarışma sonunda Hasbro Oyuncak San ve Tic. A.Ş. (“Hasbro”) tarafından bir ön eleme yapılacak ve sonrasında jüri tarafından ilk 3’e girenler belirlenecektir.
Kazananlar 31.08.2017’da www.hamurdanhayaller.com adresinde duyurulacak ve kendilerine katılım belgesinde sundukları iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşılacaktır.
Kategori birincileri Hasbro’dan boylarınca oyuncak ve IPad WIFI 32 GB, ikinci ve üçüncüler ise boylarınca oyuncak ile ödüllendirilecektir.
Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartnamesindeki tüm hususları kabul etmiş sayılacaktır.
Tasarımlara ait fotoğraflar katılımcılara iade edilmeyecek ve tüm kullanım hakları Hasbro’ya ait olacaktır.
Yarışmacılar veli/vasi onayı olmadan yarışmaya katılamazlar. Katıldıkları takdirde yarışmayı kazansalar dahi ödül almaya hak kazanamazlar.
Yarışma Katılım Taahhütnamesinin tamamı için tıklayın

En yeni Çocuk Yarışmaları hakkında bilgi almak için tıklayınız!

7 YORUMLAR

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz