Optimum’da Çocuklar Yaratıcılıklarını Konuşturuyor

0

Optimum’da Çocuklar Yaratıcılıklarını Konuşturuyor

6 – 27 Aralık 2013, 15:00 | Optimum Outlet, Yenisahra

anne-sinin-melegi-com-optimum_cocuk_kulubu_eylul_ayi_etkinlikleri-2013-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-620

Yılbaşına girmeden önce çocuklarımız birbirinden yaratıcı halleriyle, hediyeler hazırlayacaklar.

Optimum Çocuk Kulübü, Aralık ayı boyunca cumartesi ve pazar günleri gerçekleştireceği etkinliklerle sevimli miniklere yılbaşı için hem birbirinden güzel süslemeler hazırlayabilecekleri, hem de yaratıcılıklarını ön plana çıkarırken yeni bir yılı karşılayacak olmanın coşkusunu yaşatacak mutlu saatler armağan ediyor.

Optimum Outlet İstanbul’da, Aralık ayında yeni yıl konseptine yönelik hazırlanan ve her hafta sonu 15.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler, çocuklara eğlence dolu kaliteli zaman geçirme fırsatı sunacak. Her cumartesi ve pazar günü ücretsiz düzenlenecek olan Optimum Çocuk Kulübü’nün Aralık ayı etkinliklerine, yine tüm minik ziyaretçiler davetli.

Aralık ayı aktivitelerinde, çocuklar; Yılbaşı Çorapları, Kardan Adam, Yılbaşı Kapı Süsü, Sihirli Kağıt ile Yılbaşı Ağaç Süsü Yapımı, Yılbaşı Temalı Ahşap Çerçeve, Yılbaşı Temalı Eğlenceli Figürler, Yılbaşı Kartı Yapımı, Hediye Kutusu, Yılbaşı Motifli Taş Dekupajı, Yılbaşı Tebrik Kartı, Yılbaşı Temalı Boyalarla Şekilgeç, Yılbaşı Kurabiyeleri Süslemesi, Mum Süsleme, Yılbaşı Maske Yapımı, Yılbaşı Şapkası, Kar Küresi, Ekolojik Çam Ağacı ve Çam Ağacı Süsü Atölyesi çalışmalarıyla hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacaklar.

Aralık ayı boyunca Optimum Outlet İstanbul’da çocuklar, el becerilerini ve hayal dünyalarını daha da geliştirerek, yepyeni ufuklara yelken açacaklar. Optimum Çocuk Kulübü düzenlediği etkinliklerle, çocukların dünyasını mutlu anlarla zenginleştirmeye devam edecek.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz