Sevimli Köpek Snoopy Sizi Eğlenceye Davet Ediyor!

0

Sevimli Köpek Snoopy Sizi Eğlenceye Davet Ediyor!

Sevimli Köpek Snoopy Sizi Eğlenceye Davet Ediyor!

Zorlu Alışveriş Merkezi, 13-29  Kasım 2015 12:00-19 saatleri arasında çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Snoopy’i minik ziyaretçileriyle buluşturuyor. Etkinlikler Cuma- Cumartesi ise saat 20:00’ye kadar devam edecek. 

 

Zorlu Alışveriş  Merkezi 13 Kasım-29 Kasım tarihleri arasında sürekli hayallere dalan çizgi film karakteri Snoopy ile minikleri buluşturmaya hazırlanıyor.

Katılımcılar için özel olarak tasarlanan Snoopy alanında gerçekleşecek bir dizi etkinlik kapsamında minik ziyaretçiler Peanuts filmindeki Charlie Brown kıyafetiyle  alana girecek ve birbirinden eğlenceli aktiviterde keyifli bir gün geçirecekler. Çocuklar  atölye çalışmalarında kendi Red Baron kulübe maketlerini diledikleri gibi tasarlayacak ve bu kulübe, çocukların hayallerini yazıp içine  attıkları bir hayal kumbarasına dönüşecek. Çocuklar Snoopy’nin tepesinde hayaller kurduğu bu kulübenin içinde Snoopy ile gökyüzünde uçtukları oyunu deneyimleyecek ve etkinliğe özel hazırlanan alanda fotoğraf çektirecekler.

Minik ziyaretçiler Snoopy’nin yardımlarıyla büyük balıkları yakalamak için donmuş gölün başında balık tutacak, Snoopy ile yeni dans hareketleri öğrenecek ve hedefe top atma egzersizi yaparken becerilerini de geliştirecekler.

Minik katılımcılar alanda edindikleri ve geliştirdikleri yeni becerileri arkadaşlarıyla kutlarken etkinlik sonunda instaprinter’dan fotoğraflarının çıktılarını alabilecekler.

Etkinliklere tüm çocuklar ücretsiz katılabilecekler.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz