Türkiye İş Bankası Müzesi’nden Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi

0

Türkiye İş Bankası Müzesi’nden Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi

anne-sinin-melegi-com-Turkiye-is-Bankasi-Muzesi-Yaratici-Drama-ile-Okuma-Atolyesi-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-618

Türkiye İş Bankası Müzesi, Çiğdem Odabaşı eğitmenliğinde, yaratıcı drama yöntemi ile okumaya farklı bir bakış açıları kazandırmayı hedefleyen atölye, oyunla tiyatroyu, resimle müziği, heykelle müzeyi bir araya getiriyor.

Çocuklar için renkli, eğlendirici ve eğitici atölye çalışmaları düzenleyen Türkiye İş Bankası Müzesi, okulların tatil olduğu yaz aylarında çoğunluğu ücretsiz olmak üzere çocuklara yönelik farklı etkinlikler düzenliyor.

Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi (5-10 yaş): Çiğdem Odabaşı’nın eğitmenliğinde yaratıcı okuma atölyeleri müze kültüründe çocuklarla buluşuyor. Yaratıcı drama yöntemi ile okumaya farklı bir bakış açıları kazandırmayı hedefleyen atölye,  oyunla tiyatroyu, resimle müziği, heykelle müzeyi bir araya getiriyor. Kitap okumayı eğlenceli hale getirerek grup eşliğinde yürütülen okuma atölyeleri aynı zamanda çocukların, hayal gücünü, grup içinde kendini ifade etmesini, sorgulama ve problem çözme becerisini geliştiriyor.

25 Ağustos Pazar, 11.00-12.00 (5-6 Yaş)-60 dakika,

25 Ağustos Pazar, 12.30-13.30 (7-8 Yaş)-60 dakika,

25 Ağustos Pazar, 14.30-15.45 (9-10 Yaş)-75 dakika

Atölyelere rezervasyon yaptırmak için 0 212 511 18 04 no.lu telefonu arayabilirsiniz ya da  [email protected]  adresine mail gönderebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Müzesi ulaşım krokisine ulaşmak için tıklayınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz