Ücretsiz Etkinlik: Türkiye İş Bankası Müzesi’nde “Bütçe Tutum Tasarruf” atölyesi

0

Bütçe Tutum Tasarruf

23 Kasım 2011 – 30 Kasım 2011
10:00

Ücretsiz Etkinlik: Türkiye İş Bankası Müzesi'nde "Bütçe Tutum Tasarruf" atölyesi
Ücretsiz Etkinlik: Türkiye İş Bankası Müzesi'nde "Bütçe Tutum Tasarruf" atölyesi

Geçen eğitim yılının Mayıs ayında T. İş Bankası Müzesi ile başlatmış ve eğitim dönemi sonuna kadar başarıyla uygulamış oldugumuz BÜTÇE-TUTUM-TASARRUF atölyeleri çalışmalarımız bu eğitim yılında da devam etmektedir.


Devlet okulu oğrencileri 
için İş Bankası sponsorluğunda ücretsiz olarak gerçekleştirilen bu çalışmalarda, çocuklarınızın okulları ile yer almalarını isterseniz, aşağıdaki duyurumuzu okullarınız/öğretmenleriniz ile paylaşmanızı rica ederiz.

Türkiye İş Bankası Müzesi’nde “Bütçe Tutum Tasarruf” atölyesi devam ediyor!

İş Bankası Müzesi’nde 8 – 10 yaş arası çocuklara yönelik olarak Matematik Saati ekibi tarafından uygulanan “Bütçe Tutum Tasarruf” atölyeri Çarşamba ve Cuma günleri 10:00-11:30, 12:00-13:30, 14:00-15:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Eğitmenler eşliğindeki müze turunun ardından, bütçe tutum tasarrufla ilgili hikâye anlatımı, matematik yarışması, kumbara tasarımı ve çizgi film gösteriminden oluşan “Bütçe Tutum Tasarruf” atölye çalışması gerçekleştirilecektir. Müze turu ve atölye çalışmasından oluşan programın toplam süresi 90 dakikadır.

Rezervasyon için öğretmenin adı, soyadı, cep telefonu numarası, katılımcı sayısı ve atölyeye katılmak istenilen tarih ve saati yazıp,mü[email protected] adresine göndermeniz yeterlidir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz