Ülker Çocuk Sanat Atölyesi, 7-10 Kasım 2013 Tarihleri Arasında Contemporary İstanbul’da

0

Ülker Çocuk Sanat Atölyesi7 -10 Kasım 2013 Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda

anne-sinin-melegi-com-ulker-cocuk-Sanat-Atolyesi-Contemporary-Istanbul-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-803

Ülker Çocuk Sanat Atölyesi7 -10 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenecek 8.Contemporary İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı kapsamında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yine çocuklarla buluşacak.

Türkiye’nin en kapsamlı uluslararası çağdaş sanat fuarı Contemporary Istanbul, 650 sanatçı, 3000 eser, 23 ülkeden 96 çağdaş sanat galerisi ile beraber 70.000’den fazla ziyaretçiyi buluşturacak.

Contemporary İstanbul 2013’te yer alacak Ülker Çocuk Sanat Atölyesi’nde 6-12 yaş arası çocuklar; farklı, eğlenceli ve yaratıcı çalışmalarla güncel sanatı deneyimleme şansı yakalayacak. Üstelik 4 gün boyunca çağdaş sanat eserleri, sanatçıları ve teknikleri ile tanışma fırsatı da onları bekliyor. Ülker Çocuk Sanat Atölyesi’ne katılacak her çocuk, çağdaş sanat eserlerini gezerek inceleyecek ve keşfedecek. Gezi sonrasında ise onlar için özel olarak hazırlanan atölyede eğlenceli ve yaratıcı aktivitelere katılabilecek.

Bu eğlenceli, yaratıcı aktivite ve atölyeler neler mi?

Çağdaş Sanat Keşif Turu

Contemporary İstanbul’da heyecan ve yaratıcılık dolu mini bir keşif turuna davetlisin!

Dev Boyama Defteri

Dilediğin renklerle, istediğin gibi boyayabileceğin, insan boyunda bir resim defteri düşün… Hayalindeki kocaman defter, boyama duvarı alanımızda seni bekliyor.

Eğlence Dolambacı

Renkli yünlerle, kocaman bir sanat eseri yaratmak ne kadar da eğlenceli! Sarmal atölyesinde hem eğlenip hem de bu eserin bir parçası olabilirsin.

Buluşmalar

Renkli hayal güçleri bu atölyede buluşuyor! Yaratıcılığını kullan, minik sanatçılarımızın eserleriyle, kendi fikirlerini buluştur.

Kendi Kahramanını Yap

Kağıt, keçe, tel, kumaş, hamur, boya ve kablolar… Malzemeleri kullan, içine hayal gücünü kat ve oluşturduğun kuklayı istediğin maceranın kahramanı yap.

Kahramanın Başrolde

Senin kahramanın da bir filmin başrol oyuncusu olsun istiyorsan, stop-motion atölyesini sakın kaçırma!

——————-

Özel ve verimli bir çalışma için atölyelere en fazla 20’şer çocuk katılabiliyor.

Yer: Lütfi Kırdar, Rumeli Salonu, Alt Kat

Atölye Saatleri:

11.00 – 12.30

12.30 – 14.00

14.00 – 15.30

15.30 – 17.00

17.00 – 18.30

————

Atölyelere katılmak için önceden randevu alınması gerekiyor. Kayıt yaptırmak için 0 212 274 29 33 no.lu telefonu arayabilirsiniz ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

8. Contemporary İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz