“Masallar Diyarı” Adlı Oyun, 9 Kasım 2013 Cumartesi Günü Galleria’da

0

“Masallar Diyarı” Adlı Oyun, 9 Kasım 2013 Cumartesi Günü Galleria Avm

anne-sinin-melegi-com-galleria-9-Kasım-2013-masallar-diyari-cocuk-tiyatro-oyunu-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-803

Galleria Alışveriş Merkezi Çocuk Etkinlikleri kapsamında, 9 Kasım 2013 Cumartesi günü 16.00-17.30 saatleri arasında Galleria Çocuk Sahnesi‘nde Altınok Tiyatrosu tarafından “Masallar Diyarı” adlı oyun sahnelenecektir.

Oyunun Konusu:

“Masallar Diyarı’nda her şey tersine dönmüş durumdadır. Dolayısıyla hiçbir masal mutlu bitmez ve masallarda hep kötüler kazanmaya başlar. Artık tüm masal kahramanları, içinde bulundukları durumdan mutsuz bir yaşam sürdürüyorlardır. Ta ki kitap okumayı çok seven kahramanımız Melissa, Sinderella’nın perisinin yardımıyla Masallar Kitabı’na girene kadar… Tüm kahramanlar, masallar birbirine karıştığı için kendilerine ait olmayan bir masalın içinde bulurlar kendilerini. Bunu sağlayan da Pamuk Prenses masalının kötü kalpli Kraliçesi’dir. Melissa’nın en son okuduğu ve en iyi bildiği masal Aladdin masalı olduğu için ilk gideceği masal da Aladdin’in Sihirli Lambası olur. Yalnız kendisini bir sürpriz beklemektedir. Prenses Yasemin, Pamuk Prenses masalında Kraliçe’nin tutsağıdır. Birbirine karışan düğümleri çözmek ve Prenses Yasemin’i bulmak için Aladdin, Cin’i ve Melissa, Pamuk Prenses Masalı’na doğru yola çıkarlar.”

Ücretsiz olarak sahnelenecek oyuna tüm çocuklar davetli!

Ayrıntılı bilgi için 0 212 559 95 60 no.lu telefonu arayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz