Viko Çocuk Tiyatrosu’ndan öğrencilere karne hediyesi…

2
SÖMESTRE ETKİNLİĞİ / VİKO Çocuk Tiyatrosu / 30-31 Ocak / Ücretsiz,VİKO by Panasonic’in Çocuk Tiyatrosu,KARNE HEDİYESİ yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2019 sömestr 2019 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2019 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Viko Çocuk Tiyatrosu’ndan öğrencilere karne hediyesi…

VİKO Çocuk Tiyatrosu,  çocukları enerji verimliliği konusunda bilinçlendirmek üzere “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı çocuk oyunu ile sömestir tatilinde Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak.

Her geçen gün tükenen doğal kaynaklar ve kirlenen çevre, dünyamızın ve insanlığın geleceğini tehlikeye atıyor. Enerji için ödenen bedeller ise her geçen gün artıyor. Bu doğrultuda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın enerji verimliliği konusunda bilinçlendirilmesi büyük önem taşıyor. Kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki örnek projeleri ile tanınan VİKO’nun oluşturduğu ve iki yılda 370 bin öğrenciye ulaşan Çocuk Tiyatrosu, Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı bir oyunu sahneleyerek gelecek nesiller için değer katmaya devam ediyor. Oyun; enerji verimliliği, doğal kaynakların korunması, geri dönüşüm ve elektrikli ev kazalarına karşı korunma konularında çocukları bilgilendiriyor. Eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan bu harika tiyatro oyunu sayesinde çocuklar hem çok eğleniyor hem de enerji verimliliği ve doğal kaynakların bilinçli kullanımı konusundaki sorumluluklarının farkına varıyor. “Aydınlık Bir Gelecek İçin” çocuk oyunu, şimdi sömestir tatili boyunca hafta sonları ücretsiz olarak sahneleniyor ve tüm çocukları eğlenirken öğrenmeye davet ediyor.

VİKO Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği “Aydınlık Bir Gelecek İçin” adlı müzikli çocuk oyunu; 30-31 Ocak 2016 tarihlerinde saat 13.00’te Üsküdar Koza Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak izlenebilecek.

Üsküdar Koza Tiyatrosu Adres: Hakimiyeti Milliye Cad. No: 58 Kat: 3/74 Kancal AVM Üsküdar- İSTANBUL

www.viko.com.tr

 

Rezervasyon İçin Telefonlar: (0216) 553 51 41 – (0216) 341 94 42 – (0535) 220 10 38 

2 YORUMLAR

  1. ben henüz 4,5 yaşındayım. bu nedenle ben söylüyorum annem yazıyor. 31.01.2016 tarihinde Üsküdar’da (bu bilgileri anneme sordum) enerji verimliliği tiyatrosunu izledim.zeliş’in hikayesi çok güzeldi.oyun bitince ben de konuştum.”suları gereksiz akıtmayalım, lambaları odada yokken kapatalım, pilleri toprağa atmayalım, kağıtları yeniden kağıt yapalım” dedi. herkes beni alkışladı. annemi de çok seviyorum beni hep tiyatroya götürdüğü için.annem birsürü fotoğrafımız çekti tiyatrocularla.tatil bittiğinde öğretmenime de göstereceğim. size teşekkür ederim. bizim elektrik düğmlerini annem ve babam sizden satın almış öyle dediler.

    • Sevgili Elif,
      Tatlı, akıllı, güzel melek Elif. Ne kadar ince düşünceli bir evlatsın. Umarım kısa sürede okumayı da öğrenirsin, okumayla önünde açılacak derya deniz tüm bilgilere kolayca ulaşırsın. Ailen, öğretmenlerin ne güzel yetiştirmişler seni. Tüm aileni ve meslektaşım anneni tebrik ederim. Dünyamızın duyarlı, öğrenmeye ve uygulamaya açık bireylere çok ihtiyacı var. sevgiyle, sağlıkla ve güzel ailenle kal, selamlar,

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz