18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali | “Claudio Cinelli Mani d’Opera Oyun”

0

18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali | “Claudio Cinelli,  Mani d’Opera Oyun”

18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali çerçevesinde İtalyan Kukla Sanatçısı “CLAUDIO CINELLI”nin “Mani d’Opera” adlı oyunu ÖzdilekPark İstanbul AVM’de…

18. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali çerçevesinde İtalyan Kukla Sanatçısı “CLAUDIO CINELLI”nin “Mani d’Opera” adlı oyunu ÖzdilekPark İstanbul AVM’de…

İtalyan Kukla Sanatçısı meşhur Claudio Cinelli’nin “Mani d’Opera” adlı kukla oyunu, 16 Ekim 2015 Cuma günü saat 15.00 – 17.00 arasında İstanbul Levent’teki Özdilek Park İstanbul AVM’de özel konuklar ve AVM ziyaretçileriyle buluşuyor.

ÖzdilekPark İstanbul AVM Yönetimi, İstanbul Karagöz Kukla Vakfı ve Beze Group’un ortaklaşa organize ettiği  “Mani d’Opera” adlı kukla gösterisine avm yatırımcıları, yöneticileri, marka yöneticileri, kiracılar, özel konuklar yanında bazı STK temsilcilerininin ve İtalyan misyon temsilcilerinin de katılımı beklenmektedir.

Ayrıca, 16 Ekim 2015 Cuma günü saat 15.00 – 17.00 arasındaki bu gösteriye ev sahipliği yapacak ÖzdilekPark İstanbul AVM Yönetimi; “Sosyal Sorumluluk” anlayışıyla civardaki bazı bedensel engelli gençlerin de gösteriye katılımına imkan sağlamaya karar verdi. Bu grupları destekleyen özel STK’lar ile işbirliği de yapılmaktadır.

Gösteri sonrası bir “Plaket Töreni” de yapılacaktır.

PROGRAM

16 Ekim 2015 Cuma / Saat 15.00 – 17.00

* 15.00 Karşılama

* 15.30 Gösteri – Claudio Cinelli “Mani d’Opera”

Plaket Töreni

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz