19 Mayıs’ta “yerden göğe kadar macera”ya koşun

0
Xtrem Aventures Istanbul macera parkı,genç etkinlikleri, 19 mayıs etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,19 mayıs özel,

19 Mayıs bayramını İstanbul’da geçirecek ya da bayram için İstanbul’a gelenlere iyi vakit geçirmek için şehrin göbeğinde, İstanbul Maslak’ta bulunan Xtrem Aventures Istanbul macera parkı, kuş sesleri içinde bol adrenalinli bir bayram günü geçirmek isteyen gençler ve aileleri için eşsiz bir alternatif sunuyor.

Maslak UNIQ İstanbul’daki Xtrem Aventures, şehrin içinde doğayla kucaklaşmak isteyen herkese açık bir macera parkı. “Yerden göğe kadar macera” sloganıyla yola çıkan Xtrem Aventures, İstanbul’un göbeğinde herkesi bol adrenalinli maceraya davet ediyor.

Parkta, 4-8 yaş için ağ parkuru, 8 yaş üstü çocuk ve yetişkinler için yüksek ip parkurları ve zipline’lar gibi her yaş grubuna hitap eden farklı macera dolu aktiviteler var.

19 Mayıs bayramını geçirmek için farklı alternatifler arayanlar, burada 8 bin metrekarelik ormanlık alanda ağaçların arasına kurulan parkurlar ve zipline’larla heyecanlı, adrenalin dolu bir gün geçirebilirler.

Emniyet kemerli yüksek ip parkurları, yerden 10 metre yüksekte emniyet kemeri kullanmadan geçilmesi gereken ağlar bol eğlence vadediyor. 15 metre yükseklikten Quick Jump ile atlayarak, 180 metrelik zipline ile ağaçtan ağaca kanatsız uçarak, ortalama 8 metre yükseklikte ağaçlar üzerinde dolaşarak farklı bir gün geçirmek mümkün.

 

Özgüven ve koordinasyon yeteneğini geliştiriyor

Xtrem Aventures Istanbul içerisinde yer alan etaplar, çocuklar ve gençler için çok önemli olan koordinasyon yeteneğinin kazanılmasını sağlıyor ve aynı zamanda fiziksel ve duygusal özellikleri geliştiriyor.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz