Çocuklarımızın yaz tatili eğlence dolu etkinliklerle güzelleşiyor

0
Capacity Alışveriş Merkezi, Ağustos ayı süresince düzenleyeceği eğitici programlar ile yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen çocuklar ve ailelerinin birlikte katılabilecekleri hem eğitici hem de keyifli aktivitelerle dolu bir hafta sonu vaat ediyor,Taç Yapım, Taki Tasarım ve Maske, Kelebek Yapım,Kukla Yapım Atölyeleri, ücretsiz çocuk atölyeleri, istanbul çocuk etkinlikleri,capacity,alışveriş merkezi

Capacity Alışveriş Merkezi, Ağustos ayı süresince düzenleyeceği eğitici programlar ile yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen çocuklar ve ailelerinin birlikte katılabilecekleri hem eğitici hem de keyifli aktivitelerle dolu bir hafta sonu vaat ediyor.

Capacity Alışveriş Merkezi’nin Ağustos ayı boyunca, her Cumartesi günü düzenlediği atölye çalışmaları ile çocuklarımız yaratıcılıklarını ortaya koyarak el becerilerini geliştirecek. Pazar günleri ise eğlenceli sahne gösterileriyle kahkaha dolu anların başrol oyuncusu olacaklar.

Hafta sonu etkinliklerine yanı sıra 30 Ağustos Zafer Bayramı şerefine aynı gün 14.00- 16.45 saatleri arasında gerçekleşecek ‘Strafordan Türkiye Haritası Yapımı’ Atölyesi’ne katılan çocuklar, bu anlamlı bayramın coşku dolu havasını birlikte soluyacaklar. Gün boyunca tüm ziyaretçilerine Türk Bayrağı hediye edecek olan Capacity, sadece çocuklara değil büyük, küçük tüm ziyaretçilerine bayramın coşkusunu yaşatacak. Tüm çocuklar ve aileleri, Ağustos ayında, her hafta sonu saat 14.00- 16.45 arasında gerçekleşecek programlar için Capacity’e davetli!

Uzun yaz tatili boyunca çocuklarına daha çok zaman ayırmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen ailelerin imdadına yetişen Capacity, her hafta sonunda farklı bir etkinliğin yer aldığı program aracılığıyla çocukların evlerinden sonra ikinci adresi olacak. Program kapsamında çocuklar, her Cumartesi farklı bir atölye çalışmasına katılıp, her Pazar günü ise yine farklı bir gösteri izleyebilecek.

Programda yer alan özel eğitmenlerin gözetiminde yapılan atölye çalışmalarına katılan çocuklar, el becerilerini geliştirme imkanı sunan Taç Yapım, Taki Tasarım ve Maske, Kelebek Yapım ve Kukla Yapım Atölyeleri aracılığıyla, hayal dünyalarını keşfe çıkacaklar. Yaz tatilinin neşesini Capacity’de doyasıya çıkaran çocuklar, Pazar günleri gerçekleşecek gösteriler ile eğlenceli anlara yelken açacaklar. ‘Zaman Tüneli, Şenlik Sokak, Çevreci, Mahallade Temizlik Var’ isimli tiyatro gösterilerini izleyen çocuklar hem öğrencek hem de eğlenecekler.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da etkinlik programına dahil eden Capacity, 30 Ağustos Salı günü 14.00- 16.45 saatleri arasında gerçekleşecek Strafordan Türkiye Haritası Yapımı Atölyesi ile çocuklar, çoşku dolu bir bayram havası soluyacaklar. Gün boyunca tüm ziyaretçilerine Türk Bayrağı hediye edecek olan Capacity’de; sadece çocuklar değil, büyük küçük tüm ziyaretçiler bu anlamlı zaferin bayramını doyasıya yaşayacaklar.

Detaylı Çocuk Etkinlikleri programına göz atın:

6 Ağustos Cumartesi14.00 – 16.45Taç Yapım Atölyesi
   
7 Ağustos Pazar14.00 – 16.45Zaman Tüneli
   
13 Ağustos Cumartesi14.00 – 16.45Takı Tasarım ve Maske Atölyesi
   
14   Ağustos Pazar14.00 – 16.45Şenlik Sokak
   
20 Ağustos Cumartesi14.00 – 16.45Kelebek Yapım Atölyesi
   
21   Ağustos Pazar14.00 – 16.45Çevreci Tiyatro Oyunu
   
27 Ağustos Cumartesi14.00 – 16.45Kukla Yapım Atölyesi
   
28   Ağustos Pazar14.00 – 16.45Mahallede Temizlik Var
   
30   Ağustos Salı14.00 – 16.45Strafordan Türkiye Haritası Yapım Atölyesi

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz