fbpx
Ana Sayfa Bebek/Çocuk Eğitimi Bebek Çocuk Kitapları Bu yıl da İş Bankası’nda Karneni Göster! Kitabını Al!

Bu yıl da İş Bankası’nda Karneni Göster! Kitabını Al!

0
Bu yıl da İş Bankası'nda Karneni Göster! Kitabını Al!

Haydi! Karneni Göster, Kitabını Al!

Bu yıl da karnesini İş Bankası şubelerine getiren 1 milyon ilkokul ve ortaokul öğrencisine 1 milyon kitap hediye.

Robotlar hapşırabilir mi? Bilim yolunda eğlenceli adımlar kitabı” 8 Haziran’dan itibaren İş  Bankası Şubelerinde çocuklarımızı bekliyor.
Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyası, bu yıl 11’inci kez gerçekleştiriliyor. Kampanya kapsamında 1 milyon öğrenciye kitap hediye edilecek.

İş Bankası’nın bu yılki karne hediyesi olan “Robotlar Hapşırabilir mi? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı”, Cumhur Öztürk tarafından hazırlandı. Kampanyanın 11. yılında dağıtılacak kitaplarla birlikte çocuklara 11 yılda 13 milyon kitap hediye edilmiş olacak.

Türkiye’nin bankası İşbankası’nın her yıl düzenlemeye devam ettiği bu güzel kampanyadan faydalanmanızı dileriz. Biz ailecek her yıl hediye edilen kitapların içeriğini beğenerek okuduk.

Kampanya ile dağıtılan kitap sayısı 13 milyona ulaşacak

İş Bankası, “Karneni Göster, Kitabını Al kampanyası” ile çocuklara; 2008 yılında “Alice Harikalar Diyarında”, 2009’da “Yazarlarımızdan Masallar ve Öyküler”, 2010’da “Yazarlarımızdan Öyküler”, 2011’de “Halime Kaptan” ve “Küçük Mavi Gezegen”, 2012’de “Sait Faik’ten Çocuklara Hikâyeler”, 2013’te “Aziz Nesin’den Çocuklara En Güzel Öyküler”, 2014’te “Yazarlarımızdan Öyküler”, 2015’te “Şairlerimizden Seçme Şiirlerle Şiir Dünyasına Yolculuk” ve “Depremden Korkmuyorum – Nasıl Korunacağımı Biliyorum”, 2016 yılında “Mars’a Nasıl Giderim? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı”, 2017 yılında “Astronotlar Üşür Mü? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar” adlı kitapları dağıtmıştı.

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz