Buyaka AVM’den “Okula Dönüş” Çocuk Etkinlikleri

0

Okula Dönüş

anne-sinin-melegi-com-pinokyo-gebetto-buyaka-avm-2013-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-620

Pinokyo ve Gebetto sizi bekliyor çocuklar! 

Buyaka AVM, 6 – 15 Eylül 2013, 13:00

7’den 77’ye her neslin masalını dinleyerek büyüdüğü Pinokyo’nun hikâyesi 6-15 Eylül 2013 tarihleri arasında Buyaka’ya geliyor.

Buyaka’nın çocuklara ‘‘Okula Dönüş”   hediyesi olarak düzenlediği etkinlik kapsamında, minikler hergün 13.00-18.30 saatleri arasında özel olarak dekore edilmiş alanında Pinokyo ve Gebetto Usta’nın büyülü dünyasına yolculuğa çıkacaklar. Minikler bu dünyada Kostümlü Pinokyo ve Gebetto karakteri ile birlikte, Pinokyo’nun atölyesine katılacak, oyunlar oynayacak, eğlenceli yarışmalara katılacak, sürpriz hediyeler kazanacak ve başarı sertifikası almaya hak kazanacaklar.

Buyaka, 6-15 Eylül 2013 tarihleri arasında miniklere eğlence dünyasının sihirli kapısını aralıyor. ‘‘Okula Dönüş” etkinliği kapsamında minikler Pinokyo ve Gebetto Usta’nın masalını dinleme, ahşap oyuncakların kullanılacağı atölyelerde oyun oynama ve kendi Pinokyo’larını yaratma fırsatı yakalayacaklar. Etkinlik kapsamında özel olarak kurulacak olan Pinokyo ve Gebetto’nun evinde minikler ve aileleri eğlenirken kişisel becerilerini geliştirebilecek ve sürpriz hediyeler kazabilecekler. Etkinlik sonunda ise minikler Gebetto Usta’dan “Buyaka AVM Takdir Belgesi”kazanacaklar.

Eski çocuk masallarını çocuklara aktarmak üzere bu projeye imza atan Buyaka, eskimeyen Pinokyo hikâyelerini çocuklarla buluşturuyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz