Çocuklar İçin Müzikli Masallar İş Sanat’ta başlıyor

1
Çocuklar İçin Müzikli Masallar, Hande Doğandemir, Ebru Cündübeyoğlu, Altan Erkekli, Melis Birkan ve Gökçe Bahadır’ın anlatımlarıyla sezon boyunca devam edecek. Çocuklar İçin Müzikli Masallar,işsanat,Altan Erkekli, Melis Birkan,Gökçe Bahadır,Tavşanla Kaplumbağa, İki Kız Kardeş, Savanların Gözcüsü,çocuk etkinlikleri,istanbul çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuklarla ne yapsak

Çocuklar İçin Müzikli Masallar, Hande Doğandemir, Ebru Cündübeyoğlu, Altan Erkekli, Melis Birkan ve Gökçe Bahadır’ın anlatımlarıyla sezon boyunca devam edecek.

İş Sanat’ın geleceğin sanatseverleri için programına aldığı yepyeni müzikli oyunu “Çocuklar İçin Müzikli Masallar”; 18 Aralık’ta Ebru Cündübeyoğlu’nun anlatımıyla gerçekleştirilecek özel gösterimin ardından, ilk olarak 25 Aralık Pazar günü saat 15.00’te Hande Doğandemir’in anlatımıyla perde diyecek.

Oyuncu ve yönetmen Yıldıray Şahinler’in yönettiği oyunda minik izleyiciler, dünya masallarının en güzel örneklerinin izinde eğlenceli danslar ve neşeli melodilerin yanı sıra rengârenk ışıklar, ilginç maskeler ve sürpriz bölümlerle bilinmeyen diyarlara doğru benzersiz bir yolculuğa çıkacak. Aytek Önal ve Selim Can Yalçın’ın neşeli canlandırmalarına Eren Aydoğan piyanosuyla eşlik edecek.

“Çocuklar İçin Müzikli Masallar” oyununun 22 Ocak’taki ikinci gösteriminde ise konuk anlatıcı Ebru Cündübeyoğlu olacak. Sevilen oyuncu, Tavşanla Kaplumbağa, İki Kız Kardeş ve Savanların Gözcüsü masallarını minikler için seslendirecek. Gösterimler, sezon boyunca Altan Erkekli, Melis Birkan ve Gökçe Bahadır’ın anlatımlarıyla devam edecek.

Çocuklar İçin Müzikli Masallar, çocukları ile keyifli bir pazar günü geçirmek isteyen ebeveynler için sezon boyunca İş Sanat’ta.

Çocuklar İçin Müzikli Masallar Gelecek Gösterimler

25 Aralık 2016, Pazar, 15.00 Hande Doğandemir (Biletler tükenmiştir)

22 Ocak 2017, Pazar, 15.00 Ebru Cündübeyoğlu

19 Şubat 2017, Pazar, 15.00 Altan Erkekli

19 Mart 2017, Pazar, 15.00 Melis Birkan

16 Nisan 2017, Pazar, 15.00 Gökçe Bahadır

 

Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL İndirimli: 15 TL

Satış noktaları

İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com

1 Yorum

  1. Bence bu zaman çocuklarına bu görsel dunyada hitap etmeyen bir gösteri. Bizim cocuklugumuza hitap ediyor. Adile Naşit e bir piyanist ve iki tiyatro sanatçısının sadece vücut dilleri ve kostüm ile eşlik ettiğini düşünün. Iste bu. Sıkıldık ve çıktık. Kişiler sanatlarinda başarılar asla birşey diyemem ama proje çok kötü.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz