Çocuklar Powerpuff Girls ile Kanyon’da eğlenceye doyacak

0
Çocuklar Powerpuff Girls ile Kanyon’da eğlenceye doyacak.Kanyon,Cartoon Network,karne,poer puff girls,kodlama oyunu,bilim atölyesi,mojo jojo,top atma köşesi,resim atölyesi,blossom,bubbles,buttercup,uzaktan kumandalı araba parkuru, yüz boyama ,mini deneyler.

Cartoon Network, karne sevinciyle uzun bir tatile giriş yapan çocuklara özel bir program hazırladı. 16 – 23 Haziran tarihlerinde Kanyon’da yer alacak dev platformda çocuklar, Powerpuff kızları ile tanışma fırsatı bulacak. Bilim Atölyesi’nde mini deneyleri uzman eşliğinde gerçekleştirme heyecanını yaşayacak olan çocuklar, Cartoon Network’ün özel olarak geliştirdiği Powerpuff Girls’le kodlama oyununu da deneyimleyecek. Eğlenceli araba parkuru, resim atölyesi, Mojo Jojo’ya top atma köşesi ve Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla sınırsız eğlence; çocukları ve onlarla yaz tatiline keyifli bir başlangıç yapmak isteyen ailelerini bekliyor.

Kanyon ve Cartoon Network; uzun ve yorucu bir eğitim-öğretim dönemini geride bırakan çocuklar için renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol aktiviteli bir dünyanın kapılarını aralıyor. 16 – 23 Haziran’da Kanyon’da çocuklara özel kurulacak dev platforma girenler, bu renkli dünyada sevimli ve yetenekli Powerpuff kızlarıyla tanışma ve birbirinden keyifli aktivitelerle eğlenme imkanına sahip olacak.

Etkinlik için özel olarak oluşturulan Bilim Atölyesi’nde, mini deneyler yapmanın heyecanını yaşayacak olan çocuklar, Türkiye’de ilk defa bu etkinlikte yapılacak Powerpuff Girls’le Kodlama Oyunu’nda kodlamaya ilk adımlarını atacaklar. Dünyada giderek daha da önemi artan bir eğitim trendi haline gelen “Kodlama” çocukların neden-sonuç ilişkisini kavrama yeteneğini geliştiriyor.

Tüm bunlara ek olarak, çocukların bir kısmı resim Atölyesi’nde el becerilerini sergilerken bir kısmı da top atma köşesinde efsane kötü karakter Mojo Jojo’yu yenmeye çalışacak. Çocuklar; uzaktan kumandalı araba parkuru, yüz boyama ve keyifli aktivitelerle bu sınırsız eğlenceyi ücretsiz olarak doyasıya yaşayacak.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz