Çocuklarımız Take a Seat’de Eğlenceli Tabaklar tasarlayacak

0
Eğlenceli tabak tasarımları için fikirlere ihtiyacınız varsa mutlaka Eğlenceli Kahvaltı Tabakları sayfamıza göz atarak fikir alabilirsiniz. istanbul etkinlikleri. çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,akmerkez,take a seat,çocuk atölye,kahvaltı tabağı tasarımı,tabak tasarımı, neşeli tabaklar,sibel güngör,avm etkinlikleri, Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri,İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri,istanbul etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu ne yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası,avm etkinlikleri,Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri,İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava ,çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası,

Çocuklarımız için harika bir etkinlik Akmerkez’deki Take a Seat’te düzenleniyor. Eğlenceli tabak tasarımları için fikirlere ihtiyacınız varsa mutlaka Eğlenceli Kahvaltı Tabakları sayfamıza göz atarak fikir alabilirsiniz.

Take A Seat’te Sibel Güngör eşliğinde gerçekleştirilecek “Neşeli Tabaklar” atölyesinde çocuklar eğlenirken doğru beslenmeyi öğrenecek.

Akmerkez’de Take a Seat bünyesinde yer alan Fine Kids, çocuklar için tasarlanmış özel bir dünya sunuyor.  Ebeveynler Take A Seat’in birbirinden özel mekanlarında leziz yemeklerin tadına bakıp, kahvelerini yudumlarken, çocuklar Fine Kids’de eğlencenin tadına varıyor.

Fine Kids çocuk atölyeleri de 8 Ocak Pazar günü “Neşeli Tabaklar” ile devam edecek. Çocuklar, özel tasarlanmış mutfakta ‘Neşeli Tabaklar’ın yazarı Sibel Güngör eşliğinde hazırlayacakları tabaklar ile eğlenirken sağlıklı beslenme alışkanlığını keyifli şekilde öğrenecekler.

4- 11 yaş arası çocukların katılabileceği ‘Neşeli Tabaklar’ etkinliği pazar günü iki seans olarak gerçekleştirilecek. Yarım saat sürecek etkinliğin ilk seansı 13.30’da, ikinci seansı ise 14.30’da başlayacak.

Çocukların özel tasarlanmış aşçı şapkası ve önlüğü ile kendi mutfaklarının aşçıları olacakları etkinliğin biletleri Biletix’te…

“Neşeli Tabaklar” etkinliği hafta içi her gün de Take a Seat içindeki Fine Kids’te uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilecek.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz