Galleria Çocuk Sahnesi’nden “Oz Büyücüsü”

0

Galleria Çocuk Sahnesi’nden “Oz Büyücüsü”

anne-sinin-melegi-com-oz_buyucusu-galleria-cocuk-sahnesi-aliveris-merkezi-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-618

İyi ile kötünün savaşı Oz Büyücüsü’nde, Oz Büyücüsü, küçük seyircileri büyülüyor.

4 Ocak 2014, 16:00 | Galleria Ataköy Alışveriş Merkezi, Ataköy

Her haftasonu çocuklara keyifli saatler sunan Galleria Çocuk Sahnesi, 4 Aralık Cumartesi  günü  bir kız çocuğunun heyecanlı yolculuğunu anlatan ”Oz Büyücüsü” oyunu ile küçük misafirleri  Oz Ülkesi’nde heyecanlı ve sihirli bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor.

Galleria, her Cumartesi günü, Altınok Tiyatrosu’nun deneyimli kadrosunun hazırlayıp sunduğu eğlenceli oyunlarda minik misafirleri ağırlamayı yeni yılda da sürdürüyor. 4 Ocak Cumartesi günü etkinlik alanında “Oz Büyücüsü”nün sihirli hikayesi çocukları eğlenceli bir  yolculuğa çıkarıyor.

İyi ile kötünün savaşı Oz Büyücüsü’nde

Profesyonel oyuncu ve dansçılar tarafından hazırlanan oyunun konusu kısaca şöyle: “Dorothy Kansas’da evinin bahçesinde vakit geçirirken, renkli bir ülkenin hayalini kurmaktadır. Tam bu sırada çıkan fırtınanın ardından kendini renkli, büyülü bir ülkede bulur. Burayı çok beğenmesine rağmen evine dönmek isteyen Dorothy ilk olarak karşısına çıkan iyi yürekli cadıdan yardım ister. Cadı ona Sihirbaz Oz’u bulmasını ve onun isteğini yerine getireceğini söyler. Sihirbaz Oz’un sarayına sarı renkli yolu izleyerek gidebileceğini dile getirir ve ona sihirli ayakkabıları giydirir. Fakat bu kötü yürekli batı cadısının hiç hoşuna gitmez. Dorothy sarı renkli yolda ilerlerken sırasıyla korkuluk, teneke adam ve aslan ile karşılaşır”.

Galleria’nın, çocukları müzik ve sanatla buluşturduğu etkinlikler ücretsiz izlenebiliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz