Geleceğin Astronotları Bilkent Center’da “NASA ile Uzayı Keşfediyor” atölyesinde buluşuyor

0
Geleceğin astronotları uzaydan önce ilk kez Bilkent Center’da buluşuyor. Küçük astronotlar için NASA’nın uzay atölyesi 9-17 Eylül tarihleri arasında Bilkent Center’da kuruluyor.nasa,astronot,bilkent center,uzay atölyesi,uzay kaşifleri,uzay kaşifleri atölyesi,astronot kıyafetleri ,ücretsiz çocuk atölyeleri,ücretsiz çocuk etkinlikleri,ücretsiz ankara etkinlikleri

Geleceğin astronotları uzaydan önce ilk kez Bilkent Center’da buluşuyor. Küçük astronotlar için NASA’nın uzay atölyesi 9-17 Eylül tarihleri arasında Bilkent Center’da kuruluyor.

Çocuklar 9-17 Eylül tarihleri arasında her gün saat 13:00’da Nasa uzay atölyesinde buluşuyor!

Geleceğin uzay kaşifleri için kurulan atölye ile çocuklar NASA astronotunu ve teleskop ile güneş sistemini yakından inceleme fırsatı yakalayacaklar. Çocuklar ayrıca bu heyecanlı uzay keşfi ile astronot kıyafetleri giyebilecek, kinetik kum ile kendi kraterlerini oluşturabilecek ve kendi uzay istasyonlarını kurabilecekler.

Eğlendirirken öğreten NASA uzay atölyesine katılanlar ayrıca NASA uzay kaşifi sertifikasının da sahibi olacak. Girişlerin ücretsiz olacağı NASA Uzay Atölyesi Bilkent Center’da geleceğin astronotlarını bekliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz