Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nin Yıldızı The Rat Pack Trıbute Band

0

Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nin Yıldızı The Rat Pack Tribute Band

 Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri’nin Yıldızı The Rat Pack Trıbute Band     Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl, Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’dan oluşan 1950’lerin ünlü show’u The Rat Pack’in tribute grubunu ağırlıyor.

Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl, Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’dan oluşan 1950’lerin ünlü show’u The Rat Pack’in tribute grubunu ağırlıyor.

Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl New York’un ünlü seslerinden oluşan tribute grubu The Rat Pack’i ağırlıyor. Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’ın efsane grubu The Rat Pack’in tribute grubu unutulmaz şarkılarıyla 1950’lerin ruhunu Kanyon’a taşıyacak. Rat Pack Tribute Band sahne alacağı 27 Aralık Pazar günü 18.00- 20: 00 saatleri arasında Kanyon ziyaretçilerine coşkulu bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Yeni yılın karşılanacağı bu gecede “New York New York”, “Fly Me To the Moon”, “My Way”, “Volare” ve “Candy Man” gibi Frank Sinatra, Dean Martin’e Sammy Davis Jr.’ın  ölümsüzleştirdiği unutulmaz şarkıları seslendirilecek.

Konser ücretsizdir.

Tarih:             27 Aralık 2013 Pazar

Yer:                 Kanyon Etkinlik Alanı – B2 Katı

Saat:                18:00-20:00

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz