KidzMondo’dan annelere hediye!

0

KidzMondo’dan annelere hediye!

KidzMondo’dan annelere hediye!

Anneler Günü’ne özel 09 – 10 Mayıs tarihlerinde Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’da tüm annelere giriş ücretsiz… Ayrıca çocuklar anneleriyle birlikte aktivitelere de katılabilecek.

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’dan Anneler Günü hediyesi… 09 – 10 Mayıs tarihlerinde KidzMondo’ya giriş anneler, anneanneler ve babaanneler için ücretsiz olacak.

Ayrıca anneler çocuklarıyla birlikte aktivitelere de katılabilecek. Örneğin moda sahnesinde birlikte podyuma çıkacak ya da sanat etkinliklerinde birlikte yarışacak.

Çocukların şehri KidzMondo!

KidzMondo; çocukların tüm günü kaliteli geçirebilecekleri, eğlenirken öğrenecekleri ve gerçekten çok keyiflenecekleri bir çocuk şehri… Trump Alışveriş Merkezi’nde 4 bin m2 alana yayılan, sokakları ve binaları olan, kendine has bir anayasa ile çocuklar tarafından yönetilen KidzMondo’da çocuklar 40’tan fazla meslek ünitesinden istediklerini seçiyor, üniformasını giyiyor, işinin başına geçiyor. Doktor olduysa hasta tedavi ediyor, itfaiyeciyse yangın söndürüyor, pilotsa uçak kullanıyor. Yaptığı tüm işlerin karşılığında da maaşını, yani Kidlar’ını kazanıyor. Kısacası çocuklar bu şehirde büyüklerin dünyasını deneyimliyor, yaşamın ekonomik dengesini kavrıyor. Küçük meslektaşlarıyla birlikte çalışırken eğleniyor, eğlenirken tüm hayatı öğreniyor. Çalışıp kazandığı para ile alışveriş yaparken bir nevi anne ve babasının yaşamını canlandırıyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz