Music4Kids Ankara Music Together Sonbahar “Flüt Koleksiyonu” Ücretsiz Deneme Dersleri

0

Music4Kids Ankara Music Together Sonbahar “Flüt Koleksiyonu” Ücretsiz Deneme Dersleri

anne-sinin-melegi-com-Music4Kids-Ankara-Music-Together-Sonbahar-Flut-Koleksiyonu-ucretsiz-Deneme-Dersleri-2013-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi

Sevgili Anne Babalar,

Music4Kids Ankara Music Together Sonbahar “Flüt Koleksiyonu” Ücretsiz Deneme Dersleri Pilates Academia(Sancak Mah. Konrad Cad.523 Sok.5/A Çankaya) da başlıyor


İlk Ücretsiz Demo Dersi: 18 Ağustos Pazar günü Saat 11.00

Ücretsiz Tanıtım Dersi Tarihleri: 

18 Ağustos ve 25 Ağustos, 1 Eylül ve 8 Eylül

Saat 11.00 de Pilates Academia ‘da

Sonbahar Flüt Koleksiyonu (10 hafta) 22 Eylül- 8 Aralık tarihleri arasında devam edecektir.

Music Together ®, bebekler, yeni yürümeye başlamis çocuklar, okul öncesi çocuklar, büyük çocuklar ve onları seven ebeveynler için geliştirilmis ve uluslararası olarak tanınmış erken çocukluk dönemi müzik ve hareket programıdır.

İlk kez 25 yil önce Princeton’da halka sunulan Music Together, ağırlıklı olarak ebeveynin katılımını vurgulayan, araştırma esaslı, geliştirici uygun çocukluk dönemi müzik takvimi kavramına öncülük etmiştir.

Music Together, müzigin gücüne, her çocugun müziksel olduğuna ve doğru ortamın sağlanmasıyla ahenkli biçimde şarki söyleyebileceğine ve doğru ritimle hareket edebileceğine inanmaktadır.

“Annem ve Ben” sınıfindan çok çok çok daha fazlası olan Music Together dersleri, kardeşlerin “Karma Yas” sınıflarına birlikte katılabildiği gerçek bir aile müzigi deneyimi sunmaktadır. Ayrıca “Bebekler”, “Büyük Çocuklar”  ve “Yetişkinler için Gitar” sınıflarımız da önümüzdeki dönemlerde başlayacaktır.

Umarız Çankaya Bölgesi’nde Aslı Bale ve Pilates Academia’ daki derslerimizde bize katılır, böylece bu ödüllü programın size ve ailenize sunduğu eğlenceyi deneyimlersiniz!

Tanıtım sınıfı hakkında bilgi almak ve kayıt için 0533 494 91 83 nolu telefonu arayabilirsiniz

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz